Samsun’da hava durumu: Öğleden sonraya dikkat!

Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü’nden alınan tahminlere göre; Bölge genelinin çok bulutlu ve aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğle saatlerinden sonra Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Tokat çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor. HAVA SICAKLIĞI: Bölge genelinde 4 ila 6 derece azalacağı bekleniyor. RÜZGAR: Kuzey ve Kuzeybatı yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette eseceği […]

Samsun’da hava durumu: Öğleden sonraya dikkat!
Haber Tarihi: 27 Mart 2017


Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü’nden alınan tahminlere göre; Bölge genelinin çok bulutlu ve aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğle saatlerinden sonra Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Tokat çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Bölge genelinde 4 ila 6 derece azalacağı bekleniyor. RÜZGAR: Kuzey ve Kuzeybatı yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Kuzey ve Kuzeybatı yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI

Yağışların öğle saatlerinden sonra Samsun, Amasya, Tokat, Ordu’nun iç kesimleri ile Çorum’un kuzeyinde yer yer kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı (Yerel su baskını, yerel dolu yağışı, yıldırım vb.) tedbirli olunması gerekmektedir.

Samsun ve ilçelerinde 5 günlük hava durumu;

1_90

2_101

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...