Samsun’da MHP’nin Hedefi 17 + 1

MHP Samsun İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısında Medya – Tanıtım ve Seçim İşlerinden Sorumlu İl Bşk.Yrd. Ayhan CENGİZ basına şu sözlerle seslendi: “Öncelikle davetimize icabet ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, hoş geldiniz diyorum. Milliyetçi Hareket Partisi olarak yönetime geldiğimizde ortaya koyduğumuz hedeflerden bir tanesi de 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinden […]

Samsun’da MHP’nin Hedefi 17 + 1
Haber Tarihi: 7 Aralık 2013


MHP Samsun İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısında Medya – Tanıtım ve Seçim İşlerinden Sorumlu İl Bşk.Yrd. Ayhan CENGİZ basına şu sözlerle seslendi: “Öncelikle davetimize icabet ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, hoş geldiniz diyorum.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak yönetime geldiğimizde ortaya koyduğumuz hedeflerden bir tanesi de 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinden birinci parti olarak çıkmaktı.

Biz bunu “30 MART 2014 HEDEF 17+1” ifadesi ile sloganlaştırdık ve bu hedefimize de emin adımlarla yaklaştığımızı hep birlikte görmekteyiz.

İstanbul’da gerçekleşecek olan 3.Etap Aday Tanıtım Programımızı daha verimli hale getirmek için aşağıda belirtilen ayrı bir programımız olacaktır. Bu programa isimleri daha önce duyurulan tüm adaylarımız da katılarak halkımızla buluşacaklardır.

9 Aralık 2013 tarihinde yapmayı düşündüğümüz “Aday Tanıtımı” programı kapsamında bir konvoy aşağıda belirtilen güzergahı takip edecektir.

TOPLANMA SAATİ VE YERİ : 13.00-ULUSOY TESİSLERİ

GÜZERGAH:

Otogar-Ankara Bulvarı – Çatalarmut Kavşağı – Fatin Rüştü Zorlu Caddesi – Barış Bulvarı – Liman Kavşağı – 100.yıl Bulvarı – İstiklal Caddesi – Lise Caddesi – Gazi Caddesi – Osmaniye Caddesi – Cumhuriyet Meydanı – Kurumahmutoğlu Büyük Otel.

Büyük Otel Toplantı salonundaki programımız 14:30’da başlayacaktır.

Katıldığınız için hepinize tekrar teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim. Ne Mutlu Türküm Diyene.” diyerek sözlerine son verdi.

Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...