Samsun’da Şiddetli Rüzgar Ağaç Yıktı

Samsun’da şiddetli rüzgarın devirdiği selvi ağacı park halindeki otomobilin üzerine yıkıldı. Araçta maddi hasara sebep olan ağaç, caddeyi de araç trafiğine kapattı. Olay, saat 23.00 sıralarında İlkadım ilçesi Ulugazi Mahallesi İstiklal Caddesi İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, şiddetli rüzgar cadde kenarındaki selvi ağacını devirdi. Park halindeki bir inşaat firmasına […]

Samsun’da Şiddetli Rüzgar Ağaç Yıktı
Haber Tarihi: 30 Mart 2014


Samsun’da şiddetli rüzgarın devirdiği selvi ağacı park halindeki otomobilin üzerine yıkıldı. Araçta maddi hasara sebep olan ağaç, caddeyi de araç trafiğine kapattı.

Olay, saat 23.00 sıralarında İlkadım ilçesi Ulugazi Mahallesi İstiklal Caddesi İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, şiddetli rüzgar cadde kenarındaki selvi ağacını devirdi. Park halindeki bir inşaat firmasına ait 55 JA 088 plakalı otomobilin üzerine devrilen ağaç, araçta maddi hasara yol açtı. Caddeyi de araç trafiğine kapatan ağaç, Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri tarafından kesilerek kaldırıldı ve yol trafiğe açıldı.

siddetli-ruzgar1 siddetli-ruzgar2 siddetli-ruzgar3 siddetli-ruzgar4 siddetli-ruzgar5

Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...