Samsun’da Usta ile Patronun Tartışması Kanlı Bitti

Samsun’da bir mobilya ustası, alacak-verecek meselesi yüzünden tartıştığı patronunu bıçakla ağır yaraladı. Olay, Canik ilçesi Eski Sanayi Sitesi’ndeki bir mobilya dükkanında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, mobilya ustası Muharrem T.(38) ile patronu Osman Apaydın(39) arasında alacak-verecek meselesi yüzünden tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Muharrem T., yanında bulunan bıçakla patronu Osman Apaydın’ı sol kasık üst kısmından bıçakladı. […]

Samsun’da Usta ile Patronun Tartışması Kanlı Bitti
Haber Tarihi: 26 Nisan 2014


Samsun’da bir mobilya ustası, alacak-verecek meselesi yüzünden tartıştığı patronunu bıçakla ağır yaraladı. Olay, Canik ilçesi Eski Sanayi Sitesi’ndeki bir mobilya dükkanında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, mobilya ustası Muharrem T.(38) ile patronu Osman Apaydın(39) arasında alacak-verecek meselesi yüzünden tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Muharrem T., yanında bulunan bıçakla patronu Osman Apaydın’ı sol kasık üst kısmından bıçakladı.

Ağır yaralanan Apaydın, diğer çalışanlar tarafından olay yerine çağırılan 112 Acil ambulansı ile Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak ameliyata alındı. Olaydan sonra kaçan Muharrem T. ise iş yerine yakın bir yerde polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Haber Etiketleri: , , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...