Samsunlu Leyla’dan iyi haber!

Uzun süredir mücadele ettiği tümörü yenmeyi başaran Leyla Usta, hem ailesini, hem de LÖSAM yöneticilerini mutluluğa boğdu.

Samsunlu Leyla’dan iyi haber!
Haber Tarihi: 13 Mayıs 2016


Böbrek üstü bezlerindeki tümörden dolayı Ankara’ya ışın tedavisi için giden Leyla Usta, Ankara’da yapılan kontrollerde kanser hücre görülmemesi üzerine tedaviye gerek kalmadan mutlu bir şekilde Samsun’a geri döndü. Bundan sonra tedavi sürecini kontrollerle geçirecek olan Leyla Usta’nın bu durumu ailesini de sevince boğdu.

leyla lösam1_640x423

AİLENİN BÜYÜK MUTLULUĞU

Bundan sonra Leyla’nın takip altında tutulacağını söyleyen baba Metin Usta, “Çok şükür son zamanlarda bu gelişme üzerine çok sevindik. İnşallah bundan sonrada mevcut durumun devamıyla hastalığı tamamen üzerimizden atarak eski günlerimize döneceğiz” dedi.

leyla lösam_640x440

LÖSAM’DAN KAMUOYUNA MESAJ

Samsun Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği(LÖSAM) yöneticileri, Leyla Usta’yı, 19 Mayıs İlçesi Yörükler Mahallesi’ndeki evlerinde ziyaret ederek ailenin mutluluğunu paylaştı. LÖSAM Yönetim Kurulu üyesi Kenan Öztürk, ziyaretiyle ilgili olarak, “Duyduğumuz ve ulaşabildiğimiz yerlere kadar kapıları çalınmayan ev kalmasın istiyoruz. Leyla’ a bizler açısından kapısı geç çalınmış bir çocuğumuz. Yörükler beldesinde kendilerini ziyaret ettiğimiz ailemiz sabırlı ve vefalı bir aile. Kızımız ise oldukça neşeli ve mutlu bir kızımız. Sevinçlerini paylaşarak bizlerde bu mutluluğa ortak olmaya çalışıyoruz. Amacımız bu mücadelelerde güzellikleri öne çıkarmak. Bununla beraber toplumsal birlikteliklerde birbirlerini tanımayan insanların kaynaşmasının önünü açmış oluyoruz. Bizler bu tabloları kamuoyuyla paylaşarak aslında kamuoyuna sizler mutlak surette bu tabloların içinde yer almalısınız mesajını iletmeye çalışıyoruz” diye konuştu.

Kaynak: samsunhaber.tc

Haber Etiketleri: , , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...