Samsunlu Polis Cizre’de yaralandı!

Şırnak’ta meydana gelen bombalı araç saldırısında yaralananlar arasında Samsunlu Polis Memuru Umut Tekin’in de olduğu öğrenildi.

Samsunlu Polis Cizre’de yaralandı!
Haber Tarihi: 26 Ağustos 2016


Şırnak’ın Cizre İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yönelik teröristler tarafından düzenlenen bombalı araç saldırısında 11 polis şehit olurken, 75 kişide yaralanmıştı.

Yaralanan polisler arasından Samsunlu Umut Tekin’in de olduğu bilgisine ulaşıldı.

TEKİN’İN SAĞLIK DURUMU İYİ

Bombalı saldırı sırasında şarapnel parçalarının isabet ettiği Tekin’in ameliyat için Diyarbakır’a gönderildiği genel sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

EŞİ 6 GÜN ÖNCE BAKIN NE YAZMIŞ

Samsunlu Polis Memuru Umut Tekin’in yakınları sosyal medyadan geçmiş olsun dileklerini iletirken, eşi Hatice Tekin’in 6 gün önce paylaştığı mesaj yürekleri dağladı.

İşte eşinin mesajı:

“Şimdi herzamankinden daha güçlüyüm…daha dik basim grurluyum…ben adam gibi adamin esi polis esiyim sabrim bogazlarimi kurutsada gozyaslarim icimi yaksada dusmana karsi heran tetikteyim.Daha saglam kararlarin arkasinda yanlis yapmicak kadar akilli yanlisi gorebilcek kadarda dogruyum.Sevdigim sen hep zoru sectin hem meslegin gibi hemde benim gibi hep deli sevdin polislik gibi deli kadin gibi hic dusunmedin sonunu simdi sira bende yukunu ver artik omuzlarima sevgimin gucuyle tasirim basim dimdik grurla”

yaralı polis eşi

yaralı polis mesaj

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...