Samsunspor’a ‘2 milyonluk’ piyango!..

Samsunspor yönetimi kulübe maddi kaynak sağlamak amacıyla geçen yıl düzenlediği eşya piyangosunu bu yıl genişleterek ciddi gelir elde etmeyi hedefliyor.

Samsunspor’a ‘2 milyonluk’ piyango!..
Haber Tarihi: 18 Kasım 2016


Geçtiğimiz yıl 10 bin adet bileti 50 liradan satışa çıkararak kulübün kasası 500 bin lira gelir getiren Kırmızı Beyazlı yönetim, bu yıl 2 milyon lira gelir için düğmeye bastı.

YÜZ BİN BİLET SATILACAK!..
Kırmızı Beyazlılarda yönetimin önemli bir maddi kaynağı kulübe kazandırmak için geçen yıl bastırdığı 10 bin bileti 10 kat artırarak 100 bin bilet bastıracağı öğrenildi.

20 LİRADAN SATILACAK
Samsunspor yönetiminin bastırılacak olan 100 bin adet bileti 20 liradan satışa sunarak, 2 milyon lira civarında bir kaynağın kulübün kasasına girmesini hedeflediği öğrenildi.

BÜYÜK ÖDÜL OTOMOBİL!..
Samsunspor eşya piyangosunda büyük ödülün 2016 model bir otomobil olacağı ve çok sayıda Iphone 7, Scooter, LED TV, bisiklet ve forma dağıtılması hedefleniyor.

BELEDİYELERE BÜYÜK İŞ DÜŞECEK
Samsunspor eşya piyangosunda belediyelerden destek beklenecek. Basılacak olan 100 bin adet biletin satışında Samsun’un 17 belediyesinden satış için yardım talep edileceği öğrenildi. Ayrıca Samsunspor eşya piyangosunun biletleri Nuri Asan Tesisleri, Samsunspor Store ve stadyumda kurulacak olan stantlardan satılacak.

Samsunspor yönetiminin önümüzdeki günlerde eşya piyangosuyla ilgili basın toplantısı düzenleyeceği açıklandı.

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...