Samsun’un İlk Çok Sesli Çocuk Korosu Piazza’da

Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Nüans Güzel Sanatlar Eğitim Merkezi’nin Çok Sesli Çocuk Orkestrası ve Çocuk Korosu’nu ağırladı. Dünyaca ünlü markaları Samsunluların ayağına getirmesinin yanı sıra kentin sosyal ve kültürel aktivitelerine de ev sahipliği yapan Samsun Piazza, kentin ilk çok sesli çocuk korosuna ev sahipliği yaptı. Miniklerin şiir dinletisi ve keman resitaliyle başlayan etkinlik, […]

Samsun’un İlk Çok Sesli Çocuk Korosu Piazza’da
Haber Tarihi: 29 Nisan 2014


Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Nüans Güzel Sanatlar Eğitim Merkezi’nin Çok Sesli Çocuk Orkestrası ve Çocuk Korosu’nu ağırladı.

Dünyaca ünlü markaları Samsunluların ayağına getirmesinin yanı sıra kentin sosyal ve kültürel aktivitelerine de ev sahipliği yapan Samsun Piazza, kentin ilk çok sesli çocuk korosuna ev sahipliği yaptı. Miniklerin şiir dinletisi ve keman resitaliyle başlayan etkinlik, çocuk korusunun yetişkin profesyonellere adeta taş çıkartırcasına seslendirdiği şarkılarla devam etti. Müzik sevenlerden büyük ilgi gören ve bol alkış toplayan koronun elemanları, geleceğin ustaları olma yolunda ilerlediklerinin mesajlarını verdiler. Konser, alışveriş merkezine gelenlerin kulaklarının pasını sildi.

Minik misafirleri hem eğlendiren hem de yeteneklerini sergileme imkanı sunan Samsun Piazza’da çocuklar, birbirinden canlı renklerin buluşmasıyla oluşan resim atölyesi çalışmasındaki performanslarıyla ziyaretçileri büyülediler. Canlı atölye çalışması sonunda minik ziyaretçilerin yaptığı resimler, gün boyu Piazza AVM’de sergilendi.

Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...