Samsun’un Yeni Markası “Canik Başarı Üniversitesi”

Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Canik Başarı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yunus Bekdemir’i makamında ziyaret etti. Ziyaretinde akademisyenlerle bir araya gelen Konukoğlu ve beraberindeki heyet, senato salonundaki sineviyon gösteriminin ardından öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Program sonunda Rektör Bekdemir tarafından kendisine ebru tablo taktim edilen Konukoğlu, üniversite yönetimi ve misafirlerle Samsun’da eğitime yapılabilecek […]

Samsun’un Yeni Markası  “Canik Başarı Üniversitesi”
Haber Tarihi: 28 Kasım 2013


Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Canik Başarı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yunus Bekdemir’i makamında ziyaret etti.

Ziyaretinde akademisyenlerle bir araya gelen Konukoğlu ve beraberindeki heyet, senato salonundaki sineviyon gösteriminin ardından öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Program sonunda Rektör Bekdemir tarafından kendisine ebru tablo taktim edilen Konukoğlu, üniversite yönetimi ve misafirlerle Samsun’da eğitime yapılabilecek katkılar üzerinde görüş alış verişinde bulundu.

Canik Başarı Üniversitesi’nin özellikle zarafetiyle dikkat çektiğini söyleyen Konukoğlu, “Gördüğüm kadarıyla çok güzel ve oldukça modern bir üniversite. Projeyi inceledim. Yeni bir üniversite, fakat kısa zamanda marka haline gelmeyi başarmış. Bunun yanında bu üniversitenin varlığı, muhtemel bir beyin göçünün de önüne geçilmesi adına önem arz ediyor.” diye konuştu.

Haber Etiketleri: , , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...