Seçimlerde Kazanan Halk Oldu

Halkın büyük bir teveccühü ile İlkadım Belediye Başkanlığı görevine getirilen Erdoğan Tok, herkesimi kucaklayarak belediye  halk bütünleşmesini sağlayacaklarını ifade etti. 30 Mart yerel seçimlerini kazananın halk olduğunu kaydeden Erdoğan Tok, ayrım yapmadan herkesin belediye başkanı olacağını söyledi.  Kendisine destek olan herkese teşekkürlerini ifade eden Erdoğan Tok, Mazbatayı teslim aldıktan sonra halkın emanetine sahip çıkarak kaybolan […]

Seçimlerde Kazanan Halk Oldu
Haber Tarihi: 31 Mart 2014


Halkın büyük bir teveccühü ile İlkadım Belediye Başkanlığı görevine getirilen Erdoğan Tok, herkesimi kucaklayarak belediye  halk bütünleşmesini sağlayacaklarını ifade etti.

30 Mart yerel seçimlerini kazananın halk olduğunu kaydeden Erdoğan Tok, ayrım yapmadan herkesin belediye başkanı olacağını söyledi.  Kendisine destek olan herkese teşekkürlerini ifade eden Erdoğan Tok, Mazbatayı teslim aldıktan sonra halkın emanetine sahip çıkarak kaybolan adalet anlayışını  yeniden tesis edeceklerini kaydetti.  Seçimlerin demokrasi yarışı olduğunu, kazananın ise halk olduğunu vurgulayan Tok, Gecesini gündüzüne katarak çalışan teşkilat mensuplarına, desteğini her zaman arkasında hissettiği tüm İlkadımlılara teşekkür etti.

Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...