Sevdanur, Kırmızı Bisikletine Kavuştu

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, lösemi hastalığını yenen 12 yaşındaki Sevdenur’a verdiği bisiklet sözünü yerine getirdi. Güven Özyurt, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne personellerinden İbrahim Gülçiçek’in kızı Sevdenur’a, kendisini ziyaret ettiği zaman söz verdiği kırmızı bisikleti gönderdi. Sevdenur’un sevinci gözlerinden okunurken, İbrahim Gülçiçek ise, “İl Müdürümüz Güven Özyurt, bisiklet hediyesini yollayarak […]

Sevdanur, Kırmızı Bisikletine Kavuştu
Haber Tarihi: 30 Nisan 2014
Haber Kategorisi: Samsun Güncel Haber


Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, lösemi hastalığını yenen 12 yaşındaki Sevdenur’a verdiği bisiklet sözünü yerine getirdi.

Güven Özyurt, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne personellerinden İbrahim Gülçiçek’in kızı Sevdenur’a, kendisini ziyaret ettiği zaman söz verdiği kırmızı bisikleti gönderdi. Sevdenur’un sevinci gözlerinden okunurken, İbrahim Gülçiçek ise, “İl Müdürümüz Güven Özyurt, bisiklet hediyesini yollayarak biz personeline karşı ne kadar hassas olduğunu gösterdi. Bu zor günlerimizde yanımızda olan müdürümüze şahsım ve kızım Sevdenur adına teşekkür ederim” dedi.

Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...