Siemens Yöneticileri Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Siemens Türkiye’nin CEO ve İcra Kurulu üyelerinden oluşan heyet Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Bölgesel bir toplantı gerçekleştirmek ve bayi ziyaretlerinde bulunmak için Samsun’a gelen Siemens Ceo’su Hüseyin Gediz ile İcra Kurulu üyeleri Hakan Özdemir, Levent Dinçer, Ali Rıza Ersoy, Oğuz Tezel, Thomas Kolbinger, Celal Savaş ve Nurer Yüksel’den oluşan […]

Siemens Yöneticileri Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti
Haber Tarihi: 19 Ekim 2015


Siemens Türkiye’nin CEO ve İcra Kurulu üyelerinden oluşan heyet Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Bölgesel bir toplantı gerçekleştirmek ve bayi ziyaretlerinde bulunmak için Samsun’a gelen Siemens Ceo’su Hüseyin Gediz ile İcra Kurulu üyeleri Hakan Özdemir, Levent Dinçer, Ali Rıza Ersoy, Oğuz Tezel, Thomas Kolbinger, Celal Savaş ve Nurer Yüksel’den oluşan heyet Başkan Yılmaz’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Siemens Yöneticileri Başkan Yılmaz'ı Ziyaret Etti

Başkan Yılmaz’a Siemens’in Türkiye geneli ve Karadeniz Bölgesi’ndeki faaliyetleri ve yeni projeleri ile ilgili bilgi veren konuk heyet daha sonra belediyeden ayrıldı.

Haber Etiketleri: , , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...