Şok iddia: Sedat Şahin, Galip Öztürk’ü öldürmeyi planladı!..

Samsunlu iş adamı Galip Öztürk, kendisiyle ilgili ‘suikast planı’ yapıldığını, bunun arkasındaki ismin ise Sedat Şahin olduğunu belirten açıklamalarda bulundu.

Şok iddia: Sedat Şahin, Galip Öztürk’ü öldürmeyi planladı!..
Haber Tarihi: 2 Eylül 2016


Son günlerde sosyal medya hesabı twitterdan yaptığı paylaşımlar çok konuşulan Metro Holding Onursal Başkanı Samsunlu iş adamı Galip Öztürk, yine gündem yaratacak bir iddia ortaya attı.

galip1

SEDAT ŞAHİN, BATUM’A ADAM GÖNDERDİ!..

Öztürk’ün yayımladığı, yeraltı dünyasının ünlü ismi Samsunlu Şedat Şahin’in adamı olduğu anlaşılan bir kişinin yazdığı mektupta, “Sedat Şahin beni Galip Öztürk’ün Batum’daki yerinin etüdünü yapmam için Batum’a gönderdi. Sonrasında Galip Öztürk’ün öldürülmesini planlıyordu” ifadeleri dikkati çekiyor.

galip3

FETÖCÜ ŞEREF YOKSUNLARI!..

Galip Öztürk, bu paylaşımı için, “Fetöcü şeref yoksunları mafya’ya kaç paraya sattınız benim sizden tetikcilerinizden korkmayacağımı bilmeniz lazımdı” diye yazdı.

Galip Öztürk ayrıca, “Galip Ozturk’e suikast pilanının arkasında kimler var, şirketlerime el koymak için mehmet ayağ deşifre olunca kiralık katile başvurdunuz. Benim öldürülme kararımı kimler nasıl planladı detayları avukatım aracılığı ile cumhuriyet savcılarımızla paylaşacagım paralelci pislikler” ifadelerini de kullandı.

Kaynak: Samsunhaber.tc

 

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...