REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Tarık Cengiz : “31 Mart Sabahı Samsun Yeni Bir Güne Uyanacaktır.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Tarık Cengiz : “31 Mart Sabahı Samsun Yeni Bir Güne Uyanacaktır.”
1.321
24 Ocak 2014 - 12:27
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

21.Dönem Samsun Milletvekili ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz, bugün seçim gezileri kapsamında CHP Ondokuzmayıs İlçe Örgütünün düzenlediği Yörükler, Dereköy Beldeleri, Şoförler, Otomobilciler ve Esnaf Sanatkarlar Odası, Sanayi esnafı ve kahve toplantılarına katılarak bölgeyi ziyaret etti.

Beraberinde CHP Ondokuzmayıs Belediye Başkan Adayı Ercan Akduman, CHP Ondokuzmayıs İlçe Başkanı Yakup Konuş ve yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı gezide halk ile iç içe olan Tarık Cengiz, Ondokuzmayıs’ın bir turizm cenneti olabileceğini vurguladı.

Tarık Cengiz; “Ondokuzmayıs sahil şeridiyle ilçenin şartlarıyla bölgenin bir numaralı turizm altyapısının olması gereken bir ilçemiz. Ama ne yazık ki her yerde olduğu gibi burası da yetim bırakılmış küçük ilçe statüsüne atılmıştır. Bana göre atılım buralardan başlamalıdır, yatırım bu bölgelere teşvik edilmelidir” dedi.

Sanayi esnafıyla bir araya da gelen Tarık Cengiz, “Durum ortada nasıl bir sanayi sitesi burası, çamurun bataklığın içerisinden geçiyoruz. 2014 Türkiye’sindeki durum ortada. Bu suç kimde? Suç halkımıza bunu reva görenlerde. Çok mu zor buraya beton yol veya asfalt yol yapmak. İnsanlarımızın sesine biraz kulak verin biraz onları dinleyin. Onların çok büyük istekleri yok. Amerika’yı yeniden keşfetmenizi istemiyorlar. Tek istedikleri yaşadıkları bölgenin daha güzel olması. İnsana hizmet etmek kadar daha onurlu bir görev var mıdır” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz’ın verilen söz namustur ifadesini de hatırlatan CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz, “Sayın Başkan sizlere söz verdi. İş sahası açacağım, tersane yapacağım diyerek sizlerden kimlik fotokopisi topladı. Ne oldu? Nerede tersane nerede iş sahası. Yalan beyanlarla halkı kandıranlar elbet bunun hesabını öderler. Sayın Yılmaz’a ben bir şey demiyorum, beyanatını hatırlatıyorum, takdiri size bırakıyorum. Verilen söz bence de namustur. Sözünü tutmayanın takdirini halkımız verir” dedi.

Ondokuzmayıs’a yapılabilecek projelerden de bahseden Tarık Cengiz sözlerine şöyle devam etti. “Ondokuzmayıs’ın temel sorunlarından biri her yerde halkımıza eziyet çektirilen ulaşım sorunu, bunu çözeceğiz tek araçla şehir merkezine ulaşım sağlanacaktır. Dağ köyüne gölet yapılacaktır. Sahil şeridi yeniden düzenlenerek turizme açılacaktır. İçme suyu şebekeleri yenilerek halkımız daha temiz, daha sağlıklı su tüketeceklerdir. Bu dediklerimiz daha başlangıç, 31 Mart sabahı Samsun yeni bir güne uyanacaktır” dedi.

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.