REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Tarık Cengiz, “Samsun’un önünün açılması için değişim şarttır”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Tarık Cengiz, “Samsun’un önünün açılması için değişim şarttır”
1.007
08 Mart 2014 - 16:12
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

21.Dönem Samsun Milletvekili ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz, 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla yapılan toplantıda konuşarak, “Gelinen bu aşamada bugün demokratik, çağdaş ve Atatürkçü bir çizgide yoluna devam eden Türkiye’de kadınların yeri çok önemlidir. Ülke yönetiminden, şirket yönetimine kadar birçok alanda kadınlar başarılı bir şekilde hayatın içindeki yerlerini almışlardır. Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum. Kadınlarımız, ülkemizin kalkınmasında, katkı sağlamış, başta Kurtuluş mücadele olmak üzere her alanda her türlü fedakarlığı göstermiştir. ‘Cennet anaların ayakları altındadır’ vecizesiyle, kadınların önemi bir kat daha artmaktadır” dedi.

Atakum Kurupelit bölgesindeki seçim koordinasyon merkezinin açılışına katılan CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz, konuşmasında Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a yüklendi. “Siyaset halk odaklı yapılır, insana önem veren halktan kopuk siyaset çizgisi izleyenler er ya da geç yok olmaya mahkumlardır. Siyasetin mayası insandır, bu amaç ve gaye ile yapılmalıdır. Halktan kopuk ben yaptım oldu zihniyet ve anlayışıyla bu işi yapanlar er ya da geç yok olacaklardır. Halkın sesine kulak vermek gerekir, onların ihtiyaçlarını karşılayabilmek, sorunlarına çözüm bulabilmek bu makama aday olan kişilerin esaslı görevidir. Bizler bu yola çıkarken kozmik odalarda, kapalı kapılar ardında yapılan siyasete değil, dobra dobra halkın gözü önünde milletten bir şey saklamadan tek amacın milletin huzur ve refah içinde yaşamasını sağlamak amacıyla yola çıktık. Amacım yarım kalan Samsun hayalimi gerçekleştirmek. Milletvekilliği dönemimden tam olarak yapamadığım projelerimi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı göreviyle tamamlamak olacaktır.” dedi.

7 Mart Samsun mitingiyle vatandaşın artık kararını verdiğini belirten Tarık Cengiz, “Bu mitingde gördük ki vatandaşımız artık kararını vermiştir. Yolsuzluğa bulaşmış, elleri kirlenmiş bu iktidar anlayışı artık meşruiyetini yitirmiştir. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun da ifade ettiği üzere bu seçimlerde yerelde iktidar olmayı, önümüzdeki genel seçimlerde Kemal Kılıçdaroğlu’nu başbakan olarak Samsun’a getirmek istiyoruz. Artık Türkiye’nin ve Samsun’un önünün açılması için bu değişim şarttır. Halkımızın sandıkta en doğru kararı vereceğine hiç şüphem yoktur. Ben biliyorum ki bizim halkımız doğru ile yanlışı, karanlık ile aydınlığı seçecek kadar erdem ve karar sahibidir” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.