REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Taşçı: “Kendi Seçim Bürolarında Anket Yapıyorlar”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Taşçı: “Kendi Seçim Bürolarında Anket Yapıyorlar”
1.348
19 Mart 2014 - 15:39
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum’da birinci partinin belli olduğunu Ak Parti’nin ülkenin her yerinde olduğu gibi Atakum’da da ilk sırada olduğunu ifade eden Taşçı, “Partimiz Atakum’da ilk sıradadır. Mesele ikinci partinin kim olacağıdır. Diğer partilerin ikincilik üzerine yaşadığı bu rekabeti bende ilgiyle takip ediyorum. Şevkleri kırılmasın diye ikinci partinin kim olduğunu şimdi açıklamayacağım ama isterlerse onu da kamuoyunun takdirine sunmayı borç bilirim. Ak Parti sadece seçim zamanlarında değil, her zaman anket yapan, hemen hemen her konuda halkın görüşüne başvuran bir partidir. Ayrıca biz anketleri güvenilir ve işin uzmanı daha önce anket çalışmalarında büyük başarı gösteren firmalara yaptırıyoruz. Takip ettiğim kadarıyla taraflar kendi gençlik kollarına yaptırdıkları anketleri açıklıyor. O zaman bu anketleri kendi seçim bürolarında yapıyorlar. Seçim zamanlarında kaybedeceğini anlayan tarafların anketlerde kendilerini galip ilan etmesine ülke insanımız alışıktır. Ancak, sandıktan her zaman partimiz çıkmıştır. Yani sandıktan çıkan anketi hiç tutturamadılar. Çünkü halka hiç inemediler. Halkın yanında hiç olamadılar. Aynı anda iki anket yapılıyor, ama ne hikmetse aynı ilçede yapılan bu iki anketten de iki farklı parti farklı şekilde önde çıkıyor. Sormak lazım acaba bu sonuçlara kendileri inanıyor mu?” diye konuştu.

PANİK YAPIYORLAR, YALANDAN KORKMUYORLAR

İki partinin aynı anda seçim anketi açıklaması ve ikisinin de kendi anketinde birinci çıkmasının çok manidar ve biraz da komik olduğunu belirten İshak Taşçı, “Bu anketler yaşanan paniğin, manipülasyon ile halkı yön vermeye çalışan zihniyetlerin ürünüdür. Merak ediyorum bu güne kadar hiç anket yaptırmamışlar mı? Bu zamana kadar beklemelerinin özel bir sebebi mi vardı. Atakum’da bugüne kadar seviyeli bir yarış vardı. Anlaşılan o ki sandık yaklaştıkça kaybetme korkusu gerçeklerin ve nezaketin önüne geçiyor. Halkımız çok rahat. Kimin hizmet için kimin makam için hareket ettiğinin farkında. Atakum’da genel merkezimiz, il başkanlığımız ve bizim yaptırdığımız anketler durumu net bir şekilde ortaya koyuyor. Ben daha önce bir hedef belirlemiştim. Biz projelerimize Samsun’u simgelemesi açısından 55 vurgusunu kullanmıştık ve hedeflediğimiz oy oranı içinde yine 55 vurgusu yapmıştık. Hedefimize ulaşmaya çok yakınız. Bugüne kadar yalandan, riyadan, makam hırsından uzak durdum. Halkın karşısına tek bir kelime yalan cümleyle çıkmadım. Yine aynı olacak. Bu seçimlerde kazanan kişiler değil Atakum olacak. Biz seçim çalışmalarıyla oldukça meşgulüz, anladığım kadarıyla arkadaşlarımız da anket hazırlamakla meşgul. Ben onlara masa başı çalışmalarında başarılar diliyorum. Gerçekle buluşacakları 30 Mart günü, sandıklardan çıkan sonuçları iyi takip etsinler ” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.