REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Taşçı: “Sorular Cevapsız Kaldı”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Taşçı: “Sorular Cevapsız Kaldı”
1.072
16 Şubat 2014 - 13:51
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ak Parti Atakum Belediye Başkan Adayı inşaat mühendisi İshak Taşçı, Pelitköy’de geniş bir katılımla yapılan toplantıda katılımcılara seslenerek “Kriter bellidir. Ya çalışırsın ya da çalışmazsın. Ya şikayet eder, mazeret üretirsin ya da çözümün bir parçası olursun. Son 5 yıldır Atakum’da bir vizyondan bahsetmek sizce mümkün mü? Belediyenin bütçesinin halk için harcandığını söylemek mümkün mü? Atakum’u ileriye taşımak için görev alanların görevlerini yerine getirdiğini söylemek mümkün mü?” diye konuştu.

SORULAR CEVAPSIZ KALDI

Samsun  Atakum’da aday adaylığı sürecinden buyana halkın arasında olduğunu belirterek, “Belediyeler halka en yakın kurumlardan biridir. Halktan kopuk, halktan uzak, halkın ve kentin beklentilerini görmeden yönetilecek bir yer değildir. Çözüm yeridir belediyeler ve belediye başkanlığı makamı. Şikayet makamı değildir. İstihdam oluşturmalısınız. İstihdam demek gençler demektir. İstihdam demek ilçeyi çekim merkezi yapmak demektir. Ancak bu söylediklerimiz konuşarak yapılacak işler değildir. Enerji gerekir, mücadele gerekir, halkı her şeyin üzerinde tutmak gerekir. Çünkü geçen zaman şahsınıza ait bir zaman değildir. Geçen zaman Atakum’u oluşturan bütün bir halkın zamanıdır. Kimsenin halkımızı ve Atakum’u geleceğinden mahrum etme hakkı yoktur. Aranızda son 5 yılda belediyeden proje, hizmet, yatırım adına önemli bir proje duyan ve yaşayan varsa hemen söylesin. Ben bu soruları Sayın Burma’ya defalarca sordum ama henüz cevap alamadım” diye konuştu.

KONUŞMAK YETMEZ İCRAAT LAZIM

Atakum Halkı’nın artık kendisini tanıdığını ve tek hedefinin ilçeyi hak ettiği noktaya getirmek olduğunu Taşçı, “Yıllardır bu ilçede sizlerle beraberim. Sizlerin arasındayım. Yapamayacağım ya da inanmadığım hiçbir şeyin arkasına düşmeyeceğimi herkes bilir. Ben bu yola Atakum Halkına ve Atakum’a inandığım için çıktım. Eksiklikleri sadece görmek değil bizzat yaşadığım için çıktım. Bu yola çıkarken hazırlıklarımı, araştırmalarımı, projelerimi sizlerle birlikte belirleyerek çıktım. Ben sizlere güvendim. Sadece proje konuştum. Sadece yatırım konuştum. Turizm konuştum. İstihdam konuştum. Gençleri konuştum. Sizlere bunları nasıl hayata geçireceğimi anlattım. Artık aramızda proje ve hizmet üzerinden bir bağ bir güven oluştu. Birlikte olursak, biz olursak, Yeni Atakum hedefimize rahatlıkla ulaşacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Başkaları ne konuşur, nasıl konuşur ve neyi konuşur bilmem. Bildiğim tek bir şey var. Biz proje konuşacağız. Hizmet, istihdam, turizm, yatırım konuşacak diğerlerinden farklı olarak konuştuğumuz ve inandığımız projeleri hayata geçireceğiz” diye konuştu.

ŞİKAYET YOK, MAZERET YOK, ÇALIŞACAĞIZ

Atakum 30 Martta geleceği düşünerek, kendisine hizmet edecek iradeyi düşünerek oy vereceğinin altını çizen İshak Taşçı, “Atakum’un gündeminin proje olmasını sağladık. Şimdi bu projeleri hayata geçirmemizin zamanı gelmiştir. Gün bugündür. Zaman gelecek zamanıdır. Böylesine özel bir kentin bu hali başta yaşayanları ve sorumluluk hissedenleri oldukça üzmektedir. Kriter bellidir. Ya çalışırsın ya da çalışmazsın. Ya şikayet eder, mazeret üretirsin ya da çözümün bir parçası olursun. Son 5 yıldır Atakum’da bir vizyondan bahsetmek sizce mümkün mü? Belediyenin bütçesinin halk için harcandığını söylemek mümkün mü? Atakum’u ileriye taşımak için görev alanların görevlerini yerine getirdiğini söylemek mümkün mü? Keşke tersi olsaydı da Atakum kazansaydı. Bu durum böyle diye mutlu değilim. Atakum Halkı’nın bu kaybını siyasi bir kazanç olarak görmüyorum” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.