Tekkeköy ‘den Başbakana Bağış Desteği

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ve AK Parti Tekkeköy İlçe Teşkilatı “Recep Tayyip Erdoğan Varsa Biz de Varız Yardım Kampanyası”na destek vermek için bir banka şubesine giderek bağışta bulundu. AK Parti Tekkeköy İlçe Teşkilatı, Belediye Başkanı Hasan Togar ve partililer olarak bağış yapmaya geldiklerini belirten AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör, “Burada bulunan herkese […]

Tekkeköy ‘den Başbakana Bağış Desteği
Haber Tarihi: 2 Ağustos 2014


Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ve AK Parti Tekkeköy İlçe Teşkilatı “Recep Tayyip Erdoğan Varsa Biz de Varız Yardım Kampanyası”na destek vermek için bir banka şubesine giderek bağışta bulundu.

AK Parti Tekkeköy İlçe Teşkilatı, Belediye Başkanı Hasan Togar ve partililer olarak bağış yapmaya geldiklerini belirten AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör, “Burada bulunan herkese teşekkür ediyorum. AK Parti Tekkeköy İlçe Teşkilatı olarak her zaman Başbakanımızın arkasındayız. İlçemizde en az yüzde 70 oy alarak onun Cumhurbaşkanı seçilmesine ve Türkiye’yi büyütmesine, geliştirmesine destek ve katkı vermek istiyoruz” dedi.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ise, “12 yıldır ülkesi için gecesini gündüzüne katan Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermek için buradayız. Başbakanımız ve Cumhurbaşkanı adayımıza bu kutlu yürüyüşte ona bir nebze destek verebildiysek kendimizi çok şanslı arz ediyoruz. 10 Ağustos’ta Başbakanımız cumhurun başı olacaktır. Bundan hiç şüphemiz yoktur. Biz de Tekkeköy ilçesi olarak yüzde 70 oy alarak Tekkeköy ilçesinin Başbakanımızın arkasında dimdik durduğumuzu bütün Samsun ve Türkiye’ye göstereceğiz” diye konuştu.

Haber Etiketleri: , , , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...