THY’nin Yeni Reklam Filmi Rekora Koşuyor

THY’nin izleyenleri duygulandıran, 23 Nisan’da yayınladığı yeni reklam filmi Messi ve Kobe’li reklamından daha çok ilgi gördü. Türk Hava Yolları’nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda dolaşıma giren reklam filmi izleyenleri duygulandırdı. Çocukların başrolde oynadığı reklam filmi “Türkiye’de uçmadığımız tek bir yer kalsa, dünyada en çok noktaya uçmuşuz ne fayda” sloganıyla sahnelendi. MESSİ VE […]

THY’nin Yeni Reklam Filmi Rekora Koşuyor
Haber Tarihi: 26 Nisan 2014
Haber Kategorisi: Editör Seçimi, Güncel Haberler


THY’nin izleyenleri duygulandıran, 23 Nisan’da yayınladığı yeni reklam filmi Messi ve Kobe’li reklamından daha çok ilgi gördü.

Türk Hava Yolları’nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda dolaşıma giren reklam filmi izleyenleri duygulandırdı.

Çocukların başrolde oynadığı reklam filmi “Türkiye’de uçmadığımız tek bir yer kalsa, dünyada en çok noktaya uçmuşuz ne fayda” sloganıyla sahnelendi.

MESSİ VE KOBE’Lİ REKLAMINI SOLLADI
Diğer yandan; THY’nin yeni reklamı daha önceden yapılan Messi ve Kobe’li reklamından daha fazla ilgi gördü. Reklam internette de izlenme rekorları kırıyor.

“HAYALİ PİLOT OLMAK”
Vatan’ın haberine göre; reklamda gelen uçağa selam vermesiyle ünlenen ve babası çobanlık yapan Kerim Ardıç, reklam filminin yayınlanmasının ardından okuldaki arkadaşlarının ve köylülerin kendilerine yoğun ilgi gösterdiğini belirtti. Ardıç, yaptığı açıklasmında “Çekimlerde çok eğlendik. Kendimizi reklamlarda görmek çok güzel bir duygu. İlgiden memnunuz. Reklam sonrası köylüler ve okuldaki arkadaşlarımın yoğun ilgisiyle karşılaştım. Oyunculuk yapmak çok güzeldi. Ama hayalim pilot olmak” dedi.

Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...