REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Togar: “Değişimi En Çok Kadınlarımız İstiyor”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Togar: “Değişimi En Çok Kadınlarımız İstiyor”
968
06 Mart 2014 - 12:28
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Adalet ve Kalkınma Partisi Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar Tekkeköy’de değişimi en çok kadınların istediğini söyledi.

 “KADINLARIMIZA POZİTİF AYRIMCILIK UYGULAYACAĞIZ”

İlçeye Bağlı Kutlukent Beldesi kadınlarıyla yaptığı toplantıda bir araya gelen Adalet ve Kalkınma Partisi Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar: “ Tekkeköy’de ne yazık ki kadınlarımızın bu zamana kadar dışlandığı, ilçe yönetimine ve ilçe sorunlarına dahil edilmediğini üzülerek görmekteyiz. Biz Tekkeköy ilçesine kadın elinin değmesi için seçilebilecek sıraya iki adet belediye meclis üyesini ilçemizin kadınlarından seçtik. Kadınlarımızı da Tekkeköy İlçemizin yönetimde söz sahibi yapmak, kadınların sorunlarını ilk ağızdan belediye gündemine taşımak ve onlara daha iyi hizmet verebilmek için kadın belediye meclis üyelerimizi seçilebilecek sıralara yerleştirdik. Bu da bizim kadınlarımıza ne kadar önem verdiğimizin bir göstergesidir. Biliyoruz ki kadın elinin değdiği bütün meclisler güzelleşir. Ne yazık ki rakiplerimiz kadınlarımıza yer vermeyerek ilçemiz kadınlarına ne kadar değer verdikleri göstermişlerdir.” Dedi.

“KADINLARIMIZI İLÇE EKONOMİSİNE KAZANDIRACAĞIZ”

“Kadınlarımıza yönelik mesleki eğitimler düzenleyerek onların bir meslek sahibi veya el bereci sanatlarını öğrenmelerini sağlayarak üretime katılmalarını sağlayacağız. Üreten kadın, üreten anne olarak onları Tekkeköy ekonomisinin içine dahil ederek kendilerine ve ailelerine ekonomik katkı sağlamalarını yardımcı olacağız. Biliyoruz ki ekonomik özgürlüğü olmayan ilçe kadınlarımız ne yazık ki evlerinin reisi olan erkeklerin ellerine bakmaktadırlar. Biz bu ekonomik özgürlükler konusunda kendini yetiştirmek isteyen kadınlarımıza yardımcı olacağız.” Dedi.

Ayrıca “Tekkeköy ilçemizde ne yazık ki kadınlarımız için düşünülmüş hiçbir sosyal alan bulunmamaktadır. Kadının ekonomideki yeri kadar sosyal anlamda da ilçemizde hak ettiği yeri bizim belediyecilik anlayışımızda mutlaka hayata geçireceğiz. Mitinglerimizdeki kadın çokluğu Tekkeköy kadınlarının değişim ve dönüşümü ne kadar arzuladıklarının bir göstergesidir. Kadınlarımızın biz erkeklere Cenabı Allah’ımızın bir emaneti olduğu düşüncesi ile onlar için Tekkeköy’ü yaşanılabilir bir ilçe yapmaya kararlıyız.” Diye sözlerini sürdürdü.

“Buradan bütün analarıma ve bütün bacılarıma sesleniyorum gelin Tekkeköy’ün makus kaderini birlikte değiştirelim. Hak ettiğiniz değeri görebilmeniz için, hak ettiğiniz ekonomik ve sosyal hakları alabilmeniz için, çocuklarımızın geleceğimiz için bu ilçenin kaderini beraber değiştirelim. Tekkeköy’ü iktidar partisinin gücüyle birleştirerek geleceğimize daha aydınlık bakalım. Bu vesile ile bütün ilçe kadınlarımızın ve tün dünya kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlar bütün kadınlarımıza sağlıklı mutlu günler dilerim.” Diyerek sözlerini tamamladı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.