REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Togar: “Korkunun Ecele Faydası Yok”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Togar: “Korkunun Ecele Faydası Yok”
1.084
15 Mart 2014 - 15:33
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Adalet ve Kalkınma Partisi Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, yerel seçim sürecinin, genel seçim havasında geçtiğini ve bununda doğru olmadığını söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin’i eleştirdi.
Togar, “Mevcut Başkan acaba neden bu kadar gocunuyor. Biz AK Parti ailesi olarak tüm işlerimizi ciddiyetle ve  geleceğe dönük yapıyoruz, hayallerin değil gerçeklerin peşinden gidiyoruz. Korkunun ecele faydası yoktur kendisi bu seçimi kaybettiğinin farkındadır” dedi .
Adalet ve Kalkınma Partisi Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, seçim çalışmaları kapsamında seçim koordinasyon merkezinde seçmenleriyle biraraya geldi. Togar, burada yaptığı konuşmada Hayati Tekin’i eleştirdi.
BİZİM İŞİMİZ CİDDİYET
Togar, Mevcut Belediye Başkanının 30 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerin, genel seçim havasında içinde geçtiğini ve bu durumdan rahatsızlık duyduğunu söylemesi üzerine yaptığı açıklamada, “Ben buradan kendisine soruyorum be adam neden bu kadar çok gocunuyorsun. Bizlerin saçak altında sadrazam rüyası gördüğümüzü söylüyorsun, rüyayı gören bizler mi yoksa senmisin. 2009 yerel seçimlerinde kendi kurduğun hayallere bile inanmayacak projeler sunup benim halkımı kandıran sen değilmisin. AK Parti ailesi olarak her işimizi ciddiye aldığımız gibi bu seçimde de genel seçim edasında yapıyoruz. Bizler ileriye bakan bir demokrasi içindeyiz. Sizler gibi günü, yılı kurtarmanın peşine düşmedik ve düşmeyeceğiz eğer sizlerinde gücü yetiyorsa sizde işinizi ciddiye alın, Vatandaşımın yakasından elinizi çekin. Biz AK Parti olarak bu seçimin Türkiyenin en önemli seçimlerinden biri olduğunun bilincindeyiz. Bu seçim sadece bir yerel seçim değil Genel Başkanımız Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkma seçimidir. Milli iradeye sahip çıkma seçimidir. Demokrasiye sahip çıkma seçimidir. Halktan korkanlar bu seçimi basite indirgemeye çalışmaktadır. Ama halkımız Başbakanına ve iradesine sahip çıkacaktır. Sayın başkan seçimin ellerininin uçundan kaydığını anlayınca böyle küçük hesapların içine düşmüştür. Buradan kendisine bir kez daha sesleniyorum kendi isteğinle seçimlerden çekil yoksa büyük bir hezimete uğrayacaksın ayrıca normal vatandaş olarak Ak Partiye ve Hasan Togar’a oy verki hizmet nasıl yapılırmış öğrenesin” dedi.
TAKKE DÜŞTÜ KEL GÖRÜNDÜ
Adalet ve Kalkıma Partisi Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar,  Hayati Tekin’in 2009 yılı yerel seçimlerinde ilçeye Kule Otel Projesini yapacaklarını söylediğini de hatırlatarak, “2009 yılında akla hayale gelmeyecek projeler sunup vatandaşı kandırmayı becerdi. 2009 yılından bu yana bahse konu olan projelerin acaba hangisini yaptı. Projelerin hayata geçmemesinin sebebini 2b sorununa bağlıyor, yahu be adam hala yalan konuşmaktan utanmıyormusun o arsaların hiç birinin 2b sorunu yok, eğer 2b soruu varsa sen oraya tomruk restoranı nasıl yaptın kaçak mı yaptın sen hala bir umuttur edasıyla geçen dönem kandırdım bu seferde kandırırım diyorsun ama benim halkım ve seçmenlerim bu sefer bu yalanı yutmayacaklar geçen beş yıl içerisinde yapılmayan boş icraatları herkes gördü yani kısacası, Takke düştü Kel göründü.”
SENİN HERŞEYİN KİRLİ
AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan adayı Togar, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü.
“Mevcut Başkan Tekkeköy ilçesine kirli yatırımı önlemek için geldiğini söylüyor.2009 yılında İlçede bulunan Kömür Ocaklarını kaldıracaklarını hava kirliliğini ortadan kaldıracaklarını söylemişti hani ne oldu kömür ocakları kaldırıldımı kaldırılmadı buda diğer projeler gibi 2009 yerel seçim vaadleri arasında idi. Ben Buradan kendisine sesleniyorum biz Ak Parti Ailesi olarak tüm hayallerimizi gerçekleştirdik, hiç bir zaman yapamayacağımız hayalide kurmadık.
Mevcut belediye başkanının 15 yıl belediye başkanlığı yaptığı Kutlukent bölgesinde hiçbir binanın ruhsatı yoktur. Hayati Tekin kaçak yapı ustasıdır. 15 yıl Kutlukent bölgesinde belediye başkanlığı yaptın. Neden bu insanlara ruhsat vermedin ve neden bu insanları kaçak yapılarda oturmak zorunda bıraktın. İnsanların karşısına hangi yüzle çıkıyorsun halen bu insanlardan nasıl oy istiyorsun hani sen imarın ustasıydın 15 yıl boyunca sen mimar değilmiydin okulu yeni mi bitirdinde bu insanlardan 5 yıl için daha oy istiyorsun 15 yılda çözemedin 5 yılda mı çözeceksin”
ŞÖLENİMİZE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR
Togar, sözlerinin devamında ’16 Mart Pazar günü Saat 13:00 de 19 Mayıs Mahallesi Meskenler mevkii pazar yerinde gerçekleştireceğimiz mitingimize tüm halkımız davetlidir.’diyerek sözlerini tamamladı.
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.