REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Togar: “O Binayı Hastane Yapacağız”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Togar: “O Binayı Hastane Yapacağız”
1.191
24 Şubat 2014 - 10:41
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Adelet ve Kalkınma Partisi Tekkeköy Belediye Başkan adayı Hasan Togar, “Yeni inşa edilen Tekkeköy Belediye binasını ilçe hastanesi yapacağız” dedi.

Togar, seçim çalışmaları kapsamında ilçeye bağlı Kışla Köyünde açık hava toplantısı yaparak yüzlerce kişilik kalabalığa hitap etti. Ayrıca Tekkeköy Belediyesi düğün salonunda Değirmenci ailesinin nişan merasimine katılan Togar çiftlerin nişan yüzüklerini takıp kurdelelerini keserek onlara mutluluklar diledi. Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Fuat Köktaş’ın katılımıyla Kutlukent Düğün salonunda Dinçer ailelerinin nişan merasimine iştirak ederek nişan yüzüklerini takıp kurdelelerini kesen Ak Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Kışla Köyü açık hava toplantısında vatandaşlarla buluşan AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan adayı Hasan Togar, burada yaptığı konuşmada; “ Mevcut belediye başkanı Tekkeköy’ün en kıymetli arazisine ne yazık ki Tekkeköy Belediye Hizmet Binasını yapmıştır. Bunun bu ilçeye ihanet olduğunu daha önce defalarca uyarmamıza rağmen tek adam mantığıyla hareket eden mevcut başkan, uyarılarımızın dikkate alınmamaya devam ettiği görüyor ve bir Tekkeköy sevdalısı olarak üzülerek izliyoruz. Ama Tekkeköy halkı şunu çok iyi bilmelidir. Biz belediyeyi aldığımız zaman bu binayı hizmet binası olarak değil ya kamu ya da özel hastane olarak kullanacağımıza söz veriyoruz. Hani mevcut başkan diyor ya onlar bu işten anlamaz diye bizde buradan kendisine sesleniyoruz herhalde mimarlık derslerinde belediye hizmet binalarının kentlerin neresine yapılmasıyla alakalı dersi ya kaçırdı ya da dinlemedi. Hep övündüğü mimarlık mesleği hakkında ne kadar bilgi sahibi olduğunu buradan anlıyoruz. Onun Tekkeköy ile alakalı derdinin olmadığını defalarca söyledim. Belediye binasını da kentin içinden çıkararak kentin merkezini tamamen sokak köpeklerinin dolaştığı virane bir merkez haline getirecek. Bu yapılan bu ilçeye ihanet değildir de nedir. Tekkeköylü esnaf kardeşlerimize de sesleniyorum o hizmet binası ilçenin dışına yapılırsa sizin işleriniz ne olur bunu iyice düşünüp öyle karar vermelerini rica ediyorum. Bizim projemiz ise mevcut belediye binası ve hükümet konağını yıkıp yerine modern bir belediye hizmet binası ve kent meydanı yapmaktır. Kent meydanın altına iki katlı kapalı otopark yaparak ilçe meydanının park sorunun çözeceğiz. Hükümet konağını da ilçemizin başka bir bölgesine inşa edip o bölgenin de hareketlenmesini sağlayacağız. Böylelikle Tekkeköy’ü tek bir yoldan ibaret değil daha geniş ve daha gelişmiş bir ilçe şekline getireceğiz. Bizim derdimiz Tekkeköy’dür, için de bu ilçe ile alakalı derdi olmayanların bunu anlamalarını da bekleyemeyiz.” Dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.