REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Togar: “Tekkeköy Belediyesi’ne Kurumsal Kimlik Kazandıracağız”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Togar: “Tekkeköy Belediyesi’ne Kurumsal Kimlik Kazandıracağız”
950
23 Şubat 2014 - 17:02
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Adelet ve Kalkınma Partisi Tekkeköy Belediye Başkan adayı Hasan Togar; “Tekkeköy Belediyesine kurumsal kimlik kazandıracağız.” Dedi.

Togar, seçim çalışmaları kapsamında ilçeye bağlı Çay Mahallesi esnaflarıyla bir araya geldi.

Çay Mahallesindeki esnaf ve vatandaşlarla buluşan AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan adayı Hasan Togar, burada yaptığı konuşmada, ” Tekkeköy Belediyesine kurumsal kimlik kazandıracağız. Bugün hangi vatandaşımız Tekkeköy Belediyesine bir sıkıntısını söylemek için gittiğinde malesef karşısında hiçbir muhatap bulamamaktadır. Zaten mevcut başkanı yerinde bulmak çok zor olduğu gibi yetkisini devrettiği birkaç kişi de belediye de yok ise vay o vatandaşımızın haline. “Bugün Git Yarın Gel” mantığı ne yazık ki bizim belediyemizde halen sürmektedir. Bizim belediyecilik anlayışımız bellidir. Mevcut Ak Partili Belediyelerinin durumu ortadadır. Hepsini gezsin benim vatandaşım kararını ona göre versin. Ak Belediyecilik anlayışında Belediyeden içeri girdiğiniz zaman sizin sorununuzu dinleyen ve ilgili birime yönlendiren bir halkla ilişkiler birimi vardır. Yani belediye başkanı yerinde olmasa bile sizin sorununuzu dinleyecek ve çözüm ürütmeye çalışan bir ekip bulunmaktadır.” Dedi.

“Bizim Anlaşımız Hizmet Üretme Üzerine Kuruludur”

Ayrıca Hasan Togar sözlerine şöyle devam etti: “Bizim anlayışımız hizmet üretme üzerine kuruludur. Bizim anlayışımız da hiçbir zaman tek adamlık yoktur. Ne yazık ki Tekkeköy halkı bunun sıkıntısını çok iyi bilmektedir. Biz Tekkeköy’ü yönetmeye işinin ehli ekiple talibiz. Halkımız bilmelidir ki Ak Partili Belediyecilik anlayışında tek adamlık mantığı hiçbir zaman olmamıştır. Belediye başkanının bile hesap verdiği teşkilatçılık mantığı üzerine kurulmuş olan sistemde ben istedim oldu diyemezsiniz. Tekkeköy’e hizmet edecek kadro sadece bizim kadromuzdur. Kendinden emin işini en iyi şekilde yapacak ekip Ak Parti ekibidir. Bunun en yakın örnekleri de mevcuttur. Sağımızda ve solumuzdaki ilçelerin durumu ortadadır. Biz halkımızdan bu sefer bu emaneti bize vermelerini istiyoruz. Görecekler ki Tekkeköy’e nasıl hizmet edilirmiş, Tekkeköy nasıl kalkınırmış. Buradan siz değerli vatandaşlarımıza bir kez daha sesleniyorum şu Tekkeköy’ümüzü iktidar ile buluşturalım, emaneti vermekte almakta sizin elinizde biz inanıyoruz ki Tekkeköy’ümüz 21. Yüzyıl standartlarına taşıyacak ekip biziz Tekkeköy’ün geleceği için sizlerin oylarına talibiz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.