REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Togar: “Tekkeköy’ü Hep Beraber Yöneteceğiz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Togar: “Tekkeköy’ü Hep Beraber Yöneteceğiz.”
1.130
10 Şubat 2014 - 20:41
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Seçim çalışmalarına Tekkeköye bağlı Mahalle ve Köy Muhtarları toplantısı ile devam eden  Ak Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar yaklaşık 60 Mahalle ve Köy Muhtarı ile bir araya geldi.

Toplantıda Ak Parti İlçe Başkanı Yusuf Güngör’ün yanı sıra Ak Parti Tekkeköy Belediye Başkan Aday Adayları Mustafa Candal, Halil İnci, Aydın Çift, Hasan Sivaz, Tamer Oktav ve Cafer Sadık Yılmaz hazır bulundular. Açılış konuşmasını İlçe Başkanı Yusuf Güngör’ün yaptığı toplantıda sırasıyla Aday Adayları konuşarak birlik beraberlik içinde Tekkeköy İlçesini iktidar ile buluşturmak için hep beraber çalışacaklarını dile getirmişlerdir.

Konuşmasının başında bu davete katılan Mahalle Köy Muhtarlarına ve Aday Adayı arkadaşlarına teşekkür eden Togar sözlerine şöyle devam etmiştir. “Bir belediye başkanının neler yapması veya neler yapmaması gerektiğini bundan önceki siyasi tecrübem ile çok iyi biliyorum. Cenabı Allah yarın beni hem size hem de çalışma arkadaşlarıma mahcup edecekse bana bu belediye başkanlığını nasip etmesin. Belediyecilikte kul hakkı vardır, ben bu işin Peygamber Efendimizin görevi olduğuna inanan ve bu ilçenin Şehrulemini  olmaya talip bir evladınızım. Bu ilçenin Şehrulemini şu anki mevcut belediye başkanıdır. Ne yazık ki bu ilçede evinde yakacak odunu olmayan, yiyecek yemeği olmayan vatandaşlarımız vardır. Mevcut belediye başkanının herkesin bildiği gibi geçmişte kullandığı cümleler var. “Bu ilçenin Bakanı da benim Başbakanı da benim Cumhurbaşkanı da benim Devleti de benim Hükümeti de benim.” Bu ilçede bu gece hangi vatandaşım aç olarak yatağına giriyor ise onun vebali mevcut belediye başkanındadır. Belediye yönetmek sözle olmaz icraat ile olur. “

“Köylerimizde öyle evler gördüm ki, rüzgâr estiği zaman içersinde durulmayan, çatısı akan yapacak olduğumuz hizmetleri anlatan broşürümüzde Cenabı Allahın izni ile altından kalkamayacağız hiçbir sözümüz yoktur.  Damı akanın damını yapamıyorsak o koltukta oturmayız bu bizim boynumuzun borcudur. “

“Ben hem size hem de Tekkeköy İlçesinde yaşayan vatandaşlarımıza Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın emanetiyim. Allahın izni ile bu ilçeyi iktidar ile buluşturup Başbakanımıza alnımız ak olarak bu ilçeyi hediye edeceğiz. Bizde bu ilçe için içimizde sürekli yanan bir ateş, bir aşk, bir heyecan ve bu ilçenin insanına sevdamız var.” Diyerek sözlerini tamamlamıştır.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.