REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Togar: “Tekkeköy’ü Tek Adamlıktan Kurtaracağız”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Togar: “Tekkeköy’ü Tek Adamlıktan Kurtaracağız”
1.152
12 Mart 2014 - 9:45
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Adalet ve Kalkınma Partisi Tekkeköy Belediye Başkan adayı Hasan Togar, “Tekkeköy ilçesinin imar problemlerini çözebilecek ekip ve irade bizde fazlasıyla var. ” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlçeye bağlı merkezdeki esnaf gezisinin ardından Balcalı, Sarıyurt ve Kibarlar köylerindeki halk toplantılarına katılan Togar’a eski Bayındırlık ve İskan Bakanımız Milletvekilimiz Mustafa Demir de eşlik ederek kendisine destek vemiştir. Togar seçmenleriyle buluşmasında, “Tekkeköy ilçesinin imar problemlerini çözebilecek ekip ve irade bizde fazlasıyla var, işte yanımızda eski Bayındırlık ve İskan Bakanımız Mustafa Demir burada, Türkiye’nin imar ve iskan bakını yanımızda iken mimar aramaya gerek var mı?” dedi.

Konuşmasının devamında Togar, “Tekkeköy ilçesinde imar ile ilgili ciddi sıkıntılar olduğunun bilincindeyiz. Mevcut başkan imar olmasına rağmen çözmediği imar problemlerini Allahın izni ile biz çözeceğiz. Bu problemleri bilen ve çözümlerini üreten ekip bizim ekibimizdir. Biz hiçbir zaman tekilci olmadık hep ekip dedik tek başına hareket edenlerin sonunu biliyoruz. Mevcut başkan imarla alakalı sıkıntıları hep ben çözerim diyor ama 15 yıllık belediye başkanlığı döneminde sıkıntıları bildiği halde çözüm üretememiştir. Bunun adı beceriksizlik ve tek adamlıktır. Her işi ben yaparım derseniz hiçbir işi yapamazsınız bunun örneği de Tekkeköy ilçesinin mevcut durumudur. Ak partili belediyelerin bu imar problemini nasıl hak ve hukuk çerçevesinde çözdükleri ortadadır. Bizim ekibimiz bu işi çözecektir. Başımızda bu işin en tepesinde ki abimiz eski Bayındırlık ve İskan Bakanımız Milletvekilimiz Mustafa Demir vardır. Diğer Ak Partili Belediyelerde bu imar problemi nasıl çözüldü ise inşallah Tekkeköy ilçemizin de imar problemi aynı şekilde çözülecektir. Bizim belediyecilik anlayışımızda tek adamlık diye bir şey yoktur ekip diye bir şey vardır bu sıkıntıları çözecek tek ekip bizim ekibimizdir.” Dedi.

“Milleti için ter dökmeyen hesap verir”

Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, AK Parti’nin çalışma prensipleri olduğunun altını çizerek, “Görevini yerine getirmeyen, halkına hizmet etmeyen, işleri aksatan yani çalışmayan, milleti için ter dökmeyen hesap verir, bir daha halkın karşısına çıkamaz” dedi.

Teşkilatın kapı kapı dolaşarak  vatandaşıyla iç içe Tekkeköy’ün geleceği için çalıştığını vurgulayan milletvekili Mustafa Demir, belediye hizmetlerinden ilçenin bu zamana kadar yeteri kadar faydalanamamasının büyük eksikliğini herkesin hissettiğini, merkezi yönetim desteğiyle bu açığın kapatılmaya çalışıldığını ama artık vatandaşın yerel yönetimde de AK Parti dediğini ifade etti.”

AK Partili adayların büyük bir sorumluluğu üstlenmek, hizmet noktasında görevlerini en iyi şekilde yapmak, partinin hizmet hedeflerini yerine getirmek için talip olduğunu dile getiren Demir, “AK Parti öyle bir parti ki, diğer partilerin sahip olamadığı özellikleri var. Başta, herkes vatanına milletine hizmet etmek zorunda. Çalışmaktan başka bir düşünceyi kafasından silmesi, herkesi sevmesi, ayrım yapmadan görevini yerine getirmesi, bulundukları ilçeleri, şehirleri örnek bir yaşam alanı haline getirmesi zorunludur. Her alanda örnek projeler geliştirmek, ihtiyaçlar doğrultusunda atılımlar yapmak mecburiyetindedir. İşte AK Partili adaylarımız bunun için sahada halkından oy istiyor. AK Parti’de görevini yerine getirmeyen, halkına hizmet etmeyen, işleri aksatan yani çalışmayan, milleti için ter dökmeyen hesap verir, bir daha halkın karşısına çıkamaz.” dedi. Tersane alanında da incelemelerde bulunan milletvekili Demir, Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar’ın hizmet için büyük bir heyecan duyduğunu, görevlerinin sorumluluğunun bilincinde olduğunu da sözlerine ekledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.