Togar’dan Kutlukent’te Gövde Gösterisi

Kutlukent’te gerçekleştirilen AK Parti Mitingi’ne katılım çok yoğun oldu. AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar’ın yerel seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen Kutlukent Mitingi gövde gösterisine dönüştü. Hayati Tekin’in kalesi olarak bilinen Kutlukent’te çok yoğun bir kalabalığa seslenen konuşmacılar, kalabalığın yüksek tempolu sloganları karşısında zaman zaman konuşmalarını yarıda kesmek zorunda kaldılar. ‘HASAN KARDEŞİMLE ÇALIŞALIM’ Coşkulu kalabalığa […]

Togar’dan Kutlukent’te Gövde Gösterisi
Haber Tarihi: 29 Mart 2014


Kutlukent’te gerçekleştirilen AK Parti Mitingi’ne katılım çok yoğun oldu. AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar’ın yerel seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen Kutlukent Mitingi gövde gösterisine dönüştü. Hayati Tekin’in kalesi olarak bilinen Kutlukent’te çok yoğun bir kalabalığa seslenen konuşmacılar, kalabalığın yüksek tempolu sloganları karşısında zaman zaman konuşmalarını yarıda kesmek zorunda kaldılar.

‘HASAN KARDEŞİMLE ÇALIŞALIM’

Coşkulu kalabalığa “Hasan kardeşimle birlikte çalışmak, Tekkeköy’ü kalkındırmak istiyoruz. Samsun’u, Tekkeköy’ü Karadeniz’in yıldızı yapacağız” diye seslenen AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Yılmaz’dan sonra konuşan AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Kutlukent’in imar problemleri, doğalgaz problemleri, yol problemleri üzerine değerlendirmelerde bulundu. AK kadroların Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi sorunların tespitinde ve çözüm alternatiflerinin hızla hayata geçirlmesi noktasında tecrübe sahibi olduğunu ifade eden Togar, gündemdeki konulara da temas etti.

HANİ BELGE SAHTEYDİ?

Togar, Samsun ve Tekkeköy’ün gündemini sarsan Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin’e ait arsanın kömür deposu olarak kullanılması konusunu “Tekkeköy’e ihanet edenler, ortaya çıkarılan belgeler için önce alelacele ‘sahte belge’diye tepki veriyorlar. Sonra da ‘Ne var bunda?’ diyerek Tekkeköylü’nün zekasıyla dalga geçiyorlar. Sorarım size, böyle bir savunma olur mu? Kömür deposuna karşı çıkan, 2009’daki seçim stratejisini bu düşünce zeminine oturtan bir Başkan, kendi arsasına kömür deposu kurulmasına müsade eder mi? Tekkeköy’ü düşünen bir insan, bırakın başkanı bir insan böyle hareket eder mi? Takdiri siz Tekkeköylü, Kutlukentli hemşehrilerime bırakıyorum” sözleri ile değerlendirdi.

BAŞBAKAN LEHİNE SLOGANLAR

Kutlukent Mitingi diğer konuşmaların ardından coşkulu kalabalığın AK Parti müzikleri eşliğinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan lehinde sloganları ile son buldu.

Kutlukent’te yapılan AK Parti Mitingi’ne; AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Eski Milletvekili Musa Uzunkaya, AK Parti Samsun Eski İl Başkanı Ali Akyüz, AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör, AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...