Türk Kızılayı’ndan Samsun’da ‘Sevgi Bohçası’

Türk Kızılayınca Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi gören ihtiyaç sahibi anne ve bebekleri için temel ihtiyaç malzemelerinin yer aldığı “Sevgi Bohçası” dağıtılacak. 

Türk Kızılayı’ndan Samsun’da ‘Sevgi Bohçası’
Haber Tarihi: 29 Nisan 2016


Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile Türk Kızılayı maddi imkansızlık içindeki ailelerin ihtiyaçlarının karşılanması için “Sevgi Bohçası” protokolü imzalandı.

aaa

Başhekim Alaaddin Domaç, imza töreninde, tedavi gören ihtiyaç sahibi ailelere Türk Kızılayının yardım elini uzatacağını söyledi.

Amaçlarının hastanede doğum yapan maddi olanaksızlık anne ve bebeklerin sosyal yardım ile temel bebek bakımına yönelik ihtiyaçlarının karşılanması olduğuna işaret eden Domaç, şöyle dedi:

“Türk Kızılayına teşekkür ederim. Kızılay ile yeni bir projenin protokolünü yapmanın sevinci içindeyim. Bir nebze olsun ihtiyaç sahibi ailelere yardım edebilirsek ve karşılık olarak da ufacık bir tebessüm alabilirsek bizim için bundan daha güzel mutluluk olamaz. Gelecek, sağlıklı, mutlu bir nesil için üzerimize ne görev düşerse yapmaya hazırız.”

Türk Kızılayı Atakum Şube Başkanı Ahmet Alp Doğu ve İlkadım Şube Başkanı Fatma Kara da proje hakkında bilgi verdi.

Haber Etiketleri: , , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...