REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Türkiye Çok Önemli Bir Aşamaya Geçiyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Türkiye Çok Önemli Bir Aşamaya Geçiyor
1.103
30 Eylül 2013 - 19:43
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Demokratikleşme Paketi’nin Türkiye’nin istiklalini daha da güçlendireceğini, özgürlük alanını daha da genişleteceğini ve ufkunu daha da açacağını söyledi.

Bugün ülke ve millet açısından tarihi bir anın yaşandığını belirten AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş açıklanan paket hakkında şunları söyledi: “Türkiye çok önemli bir aşamaya geçiyor, ülkemizi daha da büyütmek için önemli adımlar, açıklanan demokratikleşme paketi ile atıldı. Sayın Genel Başkanımız, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yapmış olduğu açıklama ile bu paket ne ilktir nede son olacaktır. Çözümsüzlüğün bir siyaset tarzına dönüştüğü; siyasetin, çözüm değil, çözümsüzlük arayışı içinde üretildiği bir siyasi ortamda, reform yapmak son derece zordur. Hükümetimiz, 11 yıllık süreç içinde çok önemli reformlar gerçekleştirmiş, demokratikleşme yolunda çok cesur adımlar atmıştır. Bugün açıklanan paket, Türkiye’nin demokratikleşme tarihinin, özellikle de son 11 yıllık sürecin tabii bir sonucudur. Açıklanan demokratikleşme paketi, Türkiye’nin istiklalini güçlendiriyor, özgürlük alanını daha da genişletiyor, ufkunu daha da açıyor ve umudunu daha da çoğaltıyor. En önemlisi de bu paketle, şehitlerimizin uğruna can verdikleri milletimizin, birliğini, kardeşliğini, dayanışmasını daha da pekiştiriyor. Seçim sistemi, nefret suçlarına düzenleme, eğitim, başörtüsü yasağı, azınlıklar gibi konu başlıkları altında açıklanan paketle biz, milletimizi memnun edecek, razı edecek, mutlu edecek, sevindirecek ne varsa onu yapmaya devam edeceğiz. Bu paketle birlikte, Türkiye ekonomisi, demokrasisi, Türkiye’nin toplumsal yapısı ve kardeşliği inanıyorum ki çok büyük güç kazanacak. Bize oy verenlerle ya da vermeyenlerle birlikte yaşadığımız ve birlikte yürüdüğümüz bir yolun, bir istikametin içinde olacağız. Bu topraklar üzerinde 76 milyon, her bir fert olarak, biriz, beraberiz, kardeşiz ve birlikte Türkiye’yiz. Açıklanan reform paketinin ülkemize, milletimize hayırlı olmasını diliyorum.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.