Unutma Beni 1548. Yeni BÖLÜM FOX TV’de Canlı İzle (26 Ekim 2015)

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden olan Unutma Beni, FOX TV ekranlarında gümbür gümbür devam ediyor. Unutma Beni 1548. Bölümü ile 26 Ekim Pazartesi günü ekranlarda olacak.

Unutma Beni 1548. Yeni BÖLÜM FOX TV’de Canlı İzle (26 Ekim 2015)
Haber Tarihi: 25 Ekim 2015
Haber Kategorisi: Son Dakika


Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden olan Unutma Beni, FOX TV ekranlarında gümbür gümbür devam ediyor. Unutma Beni 1548. Bölümü ile 26 Ekim Pazartesi günü ekranlarda olacak.

Romantik bir aşk ikilemini anlatan Unutma Beni dizisi mükemmel iki arkadaşın hikayesini sunuyor. Çok iyi dost olan ikiliden biri evlenmeye hazırlanırken diğeri ona aşkını itiraf eder. Bunun üzerine kafası karışan adam mükemmel anlaştığı dostunun aşkı ile evlenme üzere olduğu kadının aşkı arasında kalır.

Genel olarak bakıldığı zaman bu konu üzerine kurulan dizi, günlük yayınlandığı için büyük bir izlenme kitlesine de ulaşıyor. Nilgün Sağyaşar’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin karakterleri de oldukça başarılı bir şekilde diziyi izleyicilere aktarıyor.

Unutma Beni

Gelin Dizinin oyuncularına bir göz atalım..
Ali Yücedağ – Osman Karakoç
İlkay’ın ebedi aşkıdır. Bütün çabalarına rağmen İlkay’ın kendini ve kızını terk ettiğini düşünerek, kendini en kötü hissettiği bir zamanda Esra ile evlenen Ali kızı Zeynep’i de alarak Esra ile yurt dışına gitmeyi düşünmektedir. Ama pişman olacak, aşkından kurtulamayacak ve sonunda İlkay’a dönecektir.

İlkay Yücedağ – Didem Özkavukçu
Tüm yaşamı boyunca yalnızca Ali’yi sevmiştir. Geçirdiği bir kaza sonrası sakat kalmış, kızına ve Ali’ye yük olmamak için yaşadığı yerden uzaklaşmıştır. Sonunda ameliyat olup, iyileşip geri döndüğü zaman ise Ali’nin Esra ile evlendiğini öğrenmiştir. Başta dirense de sonunda İlkay Ali’yi kaybettiğini anlar. Kızını bırakmamak için girdiği yolda cezaevine düşmeyi de göze alan İlkay, cezaevinde tanıştığı bir kadınla arkadaş olacak ve dışarı çıktığında hayatı bambaşka, gizemli ve beklenmedik olaylarla dolu bir yola girecektir.

Özlem Akçay – Şerife Ünsal
Şehmuz ve Emel’in kızı. Üniversiteyi yurt dışında okumuştur ve babasının şirketinde idarecilik yapmaktadır. Lise yıllarında Şeker’in oğlu Mustafa ile birbirlerine deli gibi aşık olmuşlardır. Hem yaşları hem de Mustafa’nın karakteri ve her iki ailede “adam olmayacağı” yönündeki önyargılar yüzünden hep engellenmişler ama birbirlerinden vazgeçmemişlerdir. Şehmuz Özlem’i Mustafa’dan “kurtarmak” için yurt dışına bir akrabalarının yanına göndermeye karar vermiş, bu Mustafa’yı iyice çileden çıkarmış ve sonunda Özlem’i kaçırmıştır. Mustafa’nın babası Abbas onları yakalatmış, oğlunu polise vermekle tehdit etmiştir.

Şerif Karaman – Olcay Kavuzlu
İlkay’ın ağabeyidir. Kendisini çok seven Emine’nin kıymetini zamanında bilememiş, onu kaybettikten sonra aşık olduğunu anlamıştır. Kenan’ın kendisini öldürmek için tezgahladığı bir komplo sonrasında hayatına girdiği Ceylan’la evlenmiştir ama hala Emine’ye deli gibi aşıktır. Ebedi düşmanı Kenan’ın Menekşe’yi öldürdüğünü, kendini de öldürmek istediğini düşünmekte ama kanıtlayamamaktadır.Şu anda bir konsomatristin bebeği olduğunu sandığı Derya’yı ve sözde annesini koruyup kollamaktadır. Ama Derya’nın, Emine ile kendisinin öldüğünü sandıkları öz be öz çocuğu olduğundan ve kendilerine bebeklerinin ölüm acısını yaşatan kişinin de eşi Ceylan olduğundan haberdar değildir

Haber Etiketleri: , , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...