REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Varol, “Halk Bu Karneyi Sandıkta İyi Okumalı”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Varol, “Halk Bu Karneyi Sandıkta İyi Okumalı”
1.121
17 Şubat 2014 - 17:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İlkadım Belediyesi’nin halka artık gerçekleri anlatması gerektiğini söyleyen AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol,  ” Beş yılda hizmet yapmayan, sürekli kredi çeken ve yatırımı olmayan bir belediyenin  96 milyon TL borcu nasıl yaptığına izah getirilmelidir.” dedi.

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, İlkadım’da halkın AK Parti Belediyeciliğine özlem duyduğunu ifade etti.  Varol, İlkadım’da yıllardır borç edebiyatı yapan ama, borcunu 96 milyon TL’ye çıkartan bol bol kredi çeken yatırımı olmayan bir belediye var. Halkta, büyük bir değişim beklentisi ve AK Parti Belediyeciliğine özlem var. Bu hasreti, Allah’ın izniyle 30 Martta bitireceğiz. “diye konuştu.

Halk bu karneyi sandıkta iyi okumalı

Beş yıl boyunca İlkadım ilçesi’nin hizmetten mahrum kaldığını anlatan Varol, ” 2009-2014 yılları arasında İlkadım Belediyesi, hem iller bankasından hem de özel bankalardan sürekli kredi çekmiştir. Biz, incelediğimizde, İlkadım Belediyesi, iller bankası ve özel bankalar aracılığıyla yaklaşık 45 milyon TL kredi çekmiştir. Yıllık ortalama 70 milyon TL gelire sahip bir belediyenin 5 yıllık gelir bütçesi ortalama 320-350 milyon aralığına seyretmektedir. İlkadım Belediyesi’nin 5 yıllık karnesine baktığımızda, karşılığında hiç bir yatırım göremiyoruz. Karnesi zayıf. Halk bu karneyi sandıkta iyi okumalıdır. ” şeklinde konuştu.

Kredi çeken ve yatırımı olmayan belediye

AK Partili İlkadım ve Gazi Belde Belediyelerinin hesapları ile MHP’li İlkadım İlçe Belediyesi’nin hesaplarının incelendiğinde gözle görülen bir fark olduğunu ifade eden AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol,  ” İlkadım’da  3.5 ve Gazi’de 10 milyon TL olmak üzere  5 yılda 13 milyon TL kredi çekilirken, MHP’li İlkadım Belediyesi 5 yılda 45 milyon TL kredi çekmiştir. Çekilen kredilere ve karşılığında yapılan yatırımlara baktığınızda, İlkadım ve Gazi Beldelerinde AK Belediyeciliğin çok sayıda yatırımını görürsünüz. MHP’li İlkadım İlçe Belediyesi’nin karnesinde hiç bir yatırım göremezsiniz. Neden göremezsiniz.? Çünkü Belediyecilik, AK Parti’nin işidir. Ustalık işidir. Tecrübe ve birikim ister. Ufuk ve vizyon ister.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.