REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Vedat Yılmaz: “Esnafımızı Kurtaracağız”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vedat Yılmaz: “Esnafımızı Kurtaracağız”
1.114
12 Şubat 2014 - 11:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Cumhuriyet Halk Partisi İlkadım Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Vedat Yılmaz Fevzi Çakmak Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Çalışma heyeti ile birlikte mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyip bir bir not alan İlkadım Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Vedat Yılmaz: ‘ Bana iletmiş olduğunuz imar sorunları benim en iyi bildiğim konular. Bunu ancak bir mühendis belediye başkanı çözebilir. Ayrıca mahallemizin diğer sorunlarınıda biliyorum. Çok amaçlı toplum merkezi’ni de burada inşaa edeceğiz. İlkadım’ın en büyük mahallesi olan Fevzi Çakmak Mahallesi’nde ilçenin tümünde var olan sorunların tamamı bu mahallemizde de mevcut. İlkadım için projelerimizi hazırlarken Fevzi Çakmak Mahallesi’nin sorunlarınıda göz önüne alarak hazırladık” dedi.

Özellikle işsiz kadınlar ve pazarcı esnafı için de çözüm önerilerini açıklayan Vedat Yılmaz:” Göreve gelmemiz halinde yapacağımız ‘Çok Amaçlı Toplum Merkezi’ ile kadınların becerilerini artıracak, iş bulma imkanlarını geliştireceğiz. Bu merkezde, tüm gençlere açık olacak ve her kesime hizmet edecek, hoşgörülü, farklılıkları bir değer olarak gören, dünyaya açık bir gençliğin buluşacağı “Gençlik Evleri” de bulunacak. “Görülmeyen gençleri” görecek, sadece öğrencileri değil, çalışan, işsiz, evde oturan tüm gençlerimizi göz önüne alan gençlik politikaları geliştireceğiz. Fevzi Çakmak Mahallesinde, Yıldıray Çınar Kültür Merkezi adı ile anılan mevcut tesise daha fonksiyonel ek blok ilave ederek rasyonel kullanımını sağlayacağız. Ayrıca bu yapacağımız projelerde çocukların sosyal, bilişsel ve duygusal gelişimi için büyük önemi olan oyuncaklar ve oyun alanları bu merkezlerin önemli bir parçası olacak.

Semt ve üretici pazarlarını modern bir yapıya kavuşturacağız. Bu yerlerde sebze ve meyveler ile belediyece müsaade edilen diğer gıda ve ihtiyaç maddelerinin ticaretinin kaliteli, standartlara ve gıda güvenilirliğine uygun olarak serbest rekabet şartları içinde yapılmasını sağlayacağız. Tüketicilerin hak ve menfaatlerini korumak ve üreticiler ile pazarcıların faaliyetlerini düzenlemek amacıyla, İlçemizdeki Pazaryerleri sorununu mutlaka kalıcı olarak çözeceğiz. Yurttaşlarımızı, Pazarcı esnafımızı ve köylü üreticilerimizi yaşadıkları eziyetten kurtaracağız.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.