REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Vedat Yılmaz: “Hilal Kart’ın İsmini Değiştireceğim”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vedat Yılmaz: “Hilal Kart’ın İsmini Değiştireceğim”
1.577
03 Şubat 2014 - 18:09
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Vedat Yılmaz SİMED üyeleriyle kahvaltıda buluştu. Samsun İnternet Medyası Derneği mensuplarına seçim çalışmaları hakkında bilgi veren Yılmaz, İlkadım’da iki kez üst üste belediye başkanlığı yapan bir başkanın olmadığına dikkat çekerek sıranın yeniden kendisine döndüğünü ve bu dönüşümü başlatacaklarına inandıklarını kaydetti.

İLKADIM GÖÇ VEREN BİR İLÇE
İlkadım’ın göç veren bir ilçe olduğunu belirten Yılmaz, İlkadım’ın göç vermesinin sebebinin ise İlkadım’ın ekonomisinin küçülmesinden kaynaklandığını söyledi.

Yılmaz, İlkadım’da sanayi, turizm ya da tarım gibi ekonomik girdilerin olmamasından dolayı ilçenin bir ticaret merkezi haline getirilmesi gerektiğini ancak bu güne kadar hiçbir başkanın bunu geçekleştirmeye yönelik bir hamlesinin görülmediğine de vurgu yaptı.

HİLAL KARTIN İSMİNİ DEĞİŞTİRECEĞİM
İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş’ın eksiklerine rağmen bazı güzel projeleri olduğunu ve bunları da söylemekten çekinmediklerini de sözlerine ekleyen CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Vedat Yılmaz, isminin ideolojik çağrışımına rağmen Hilal Kart Projesinin önemli ve faydalı bir çalışma olduğunu ve kendilerinin başkanlığı geldikleri takdirde ismini değiştirerek bu uygulamayı devam ettireceklerini belirtti.

KATLI OTOPARK NEDEN YIKILIYOR!
Yılmaz Yeraltı Çöp Konteynır uygulamamasının da yerinde bir çalışma olduğunu belirterek, Demirtaş’ın yeni Adliye Kampüsünün yanındaki belediye başkanlığı döneminde kendilerinin yaptığı katlı otoparkı satarak yıktırmasına anlam veremediğin çünkü o otoparkın tam da çok gerekli ve çok fazla ihtiyaç olduğu bir zamanda satılarak yıktırılmasının en iyi ihtimalle iş bilmezlik olarak değerlendirilebileceğini vurguladı.

Proje merkezli bir seçim kampanyası yürüttüklerini ve bütün adayları da İlkadım için projelere odaklanmaya çağırdıklarını belirten CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Vedat Yılmaz, İlkadım Beleidye Başkanı Necattin Demirtaş’ı Halk Ekmek Fabirkasını özel sektöre yaptırması ve belediyesinin kasasından hiç para çıkmamış olmasına rağmen faaliyet raporlarında Halk Ekmek Fabirkası gideri olarak 17 Milyon TL göstermesine de anlam veremediğini kaydetti.

SİMED’in CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Vedat Yılmaz ile kahvaltısına CHP eski İl Başkanı Naci Altuncu, CHP eski İlkadım İlçe Başkanı Erkan Akyüz, Atakumhaber.com Genel Yayın Yönetmeni Çağlar Turgut, Akasyamhaber Genel Yayın Yönetmeni Recep Yazgan, Samsunhaber.tc Genel Yayın Yönetmeni Erdal Bozkurt, Haber 362. Com Genel Yayın Yönetmeni Coşkun Özbek, Samsunkenthaber.com Genel Yayın Yönetmeni Haydar Öztürk, Haberefor.com Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Köse, Samsunahaber.com Genel Yayın Yönetmeni Adnan Arslan, Samsun Medyahaber.com Genel Yayın Yönetmeni Okan Baş, Meydannet.com Genel Yayın Yönetmeni Ünal Yavuz ve Samsundahaber.com Genel Yayın Yönetmeni Okan Çakır katıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.