REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Vedat Yılmaz: “İlkadım’da Sorunların Çözümünü Biliyoruz”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vedat Yılmaz: “İlkadım’da Sorunların Çözümünü Biliyoruz”
1.183
26 Şubat 2014 - 11:05
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Cumhuriyet Halk Partisi İlkadım Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Vedat Yılmaz, yoğun olarak sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında Derebahçe Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Hiçbir hizmet göremediklerini belirten Derebahçe Mahallesi sakinleri, ” Demiryolu üzerinde bir üst geçit yok. Demiryolunun geçtiği kavşakta bir tane ışık yok. Çocuklarımızın can güvenliğinden korkuyoruz. Bizim mahallemiz nüfusu artan mahallelerden bir tanesi. Yakın çevrede bir düğün salonu olmasını istiyoruz. Sağlık Ocağı için imar planlamasında yerimiz var ama halen bir sağlık ocağımız yok. Derebahçe Spor Kulübümüze kimse destek olmuyor. Bizim sorunlarımız bunlar çözüme kavuşmasını istiyoruz” diye konuştu.

SORUNLARIN ÇÖZÜMÜNÜ BİLİYORUZ

Derebahçe Mahallesi’nin ve tüm İlkadım’ın sorunlarını ve çözüm yolları bildiğini belirten CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Vedat Yılmaz: ” Sizin bu anlattığınız sorunların çözümü zor değil. Ben bütün bu sorunlarını çözerim. Sizlerinde desteği ile göreve geldiğimde ilgili kurumlarla görüşerek bir değil bir kaç tane üst geçit yapılması kavşakların düzenlenmesini sağlayacağım. Derebahçeyi istediği düğün salonuna kavuşturacağız. Sağlık Ocağı ve Aile hekimliği her mahallemizde kesinlikle olması gerekiyor. Bu konudaki eksiklerin hepsinin tespitini yaptık. İçiniz rahat olsun hepsini yaparız. “İlkadım Belediye Spor” bünyesinde futbol şubesi bulunmayacak. Sporu reklam ve siyaset konusu yapmayacağız. Yasal tüm kaynakları, ilçemizdeki amatör spor kulüpleri için harcayacak, belediyeye ait spor tesislerini halka
açacak, bunların okullar, amatör spor kulüpleri ve yurttaşlar tarafından verimli kullanımını sağlayacak ve engelliler tarafından da kullanılabilir hâle getireceğiz. Bu anlattığım uygulamaların hepsini göreve gelir gelmez başlatacağım.

İSTİHDAM PROJELERİMİZ HAZIR

İlkadım’ın en büyük sorunu işsizlik ve esnafın sıkıntılarıdır. Ben bu konuya çok önem veriyorum. İlkadım ilçemizde çalışma çağında olan gençlerin yüzde 34’ü işsizdir. Bu gün İlkadım’da 50 bin işsiz insanımız var. Göreve geldiğimizde İlkadım Belediye’si bünyesinde İstihdam Müdürlüğü oluşturacağız. İşsizliğin önüne geçmek için gereken tüm önlemleri alacağız.

SOSYAL YARDIMLARI YILIN 12 AYI REKLAMSIZ YAPACAĞIZ

Bizim anlayışımıza göre sağ elin verdiğini sol el görmeyecek. Hatırlayanlarınız vardır. 1994 yılında Samsunda ilk Ramazan yardımı yapan belediye biziz. O dönemde muhtarlarımızdan gidip ihtiyaç sahiplerinin listelerini aldık. Akşam karanlığında üzerinde belediyenin adının dahi yazmadığı sivil araçlarla yardımlarımızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Yoksul ailelerimizi asla teşhir etmeyeceğiz yapacağımız yardımlar reklam malzemesi olmayacak. Yılın oniki ayı ihtiyaç sahiplerine gereken yardım yapılacak. ” dedi.

vedat2

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.