REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Yeni Atakum Gençlerin Eseri Olacak

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Yeni Atakum Gençlerin Eseri Olacak
1.370
04 Şubat 2014 - 21:24
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yoğun bir tempoyla seçim çalışmalarını devam ettiren Ak Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Atakent Saklıbahçe adlı cafede gençler buluştu.

Atakum,’un denizi sahili ve doğasıyla olduğu kadar içinde yaşayan halkıyla da çok büyük bir potansiyel olduğunu önemle belirten İshak Taşçı, “Öncelikle bu yoğun ilginizden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Siz sadece geleceğin değil, bugünlerinde teminatısınız. Gençlere yarınları hedef göstermek için, bu günü yaşamalarını sağlamak gerekiyor. Onlar için uygun bir ortam oluşturmak gerekiyor. Kendilerini gösterebilecekleri, katılım sağlayabilecekleri bir yönetim anlayışı gerekiyor. İstihdam gerekiyor. Vizyon gerekiyor. Enerji gerekiyor. Geleceği bugünden yaşamaya başlamak gerekiyor. Sizlerin karşına Atakum için araştırma ve analizler sonucunda oluşmuş 55de55 projeyle çıktım. Bu kitapçıkta inanmadığım hiçbir şey yok. İlçemizin bir turizm, bir yatırım merkezi olması için ortaya bir vizyon koymak ve bu uğurda çok çalışmak gerekiyor” diye konuştu.

YAZIK DEĞİL Mİ ATAKUM’A

Bugün burada bulunan herkesin bir hayali, bir hedefi, bir amacı olduğunu belirten Taşçı, “Eğer ortada bir vizyon ve geleceğe dair bir hedef yoksa ilerlemek sizce mümkün müdür? Bugün Atakum sizce hak ettiği yerde mi? Son 5 yıldır sizi heyecanlandıran hangi projeyi duydunuz. Hangi projeye dahil edildiniz. Hangi yatırım yapıldı ve size istihdam şansı sunuldu. Arkadaşlar Atakum sizsiniz. Atakum’u hak ettiği noktalar taşıyacak sizsiniz. Siz buradasınız, peki Atakum’u çok sevdiğini söyleyen Sayın Burma nerede? 5 yıldır neredeydi. Bir önceki seçimde bizlere 81 proje vaat etti. Soruyorum şimdi size. Sizce bunların kaçı hayata geçti. Size soruyorum çünkü sayın başkana sordum, henüz bir cevap vermedi. Bekliyoruz. Bu projeler nerede hayata geçti. Eğer hayata geçmediyse belediyenin bütçesi ne şekilde değerlendirildi. Bu soruların cevaplarından daha önemli olan bir şey var. Boşa geçen 5 senenin bedelini kim ödeyecek. Yazık değil mi bu güzel Atakum’a, yazık değil mi hizmet bekleyen Atakum Halkı’na diye konuştu.

SİZLERE GÜVENİYORUM

Taşçı, “Burada bulunan herkese ve özelde gençlere söylüyorum. Hayallerinizi ertelemeyin. Hayallerinize set vurdurmayın. İhtiyaçlarımız ortada. Yapılması gereken ortada. Potansiyel ortada, ama bunu harekete geçirecek irade maalesef ortalarda son 5 yıldır gözükmedi. Hedefsiz ve amaçsız ilerlemek mümkün değil. Plansız ve programsız gelişim mümkün değil. Projesiz ve vizyonsuz bir gelecek oluşturmak mümkün değil. Ben bu güne kadar sizlerle proje üzerinden, hizmetler üzerinden, çözüm üzerinden bir bağ oluşturdum. Kişileri değil Atakum’u konuşalım dedim. Atakum ancak proje konuşur ve tartışırsa bir çizgi yakalar. Bu kente bir kimlik oluşturmamız gerekiyor. Bugün burada ki destek ve ilginize teşekkür ediyorum. Ancak sizden bir ricam var. Gelin yeni Atakum sizin eseriniz olsun. Gelecek sizinle birlikte kurulsun. Birlikte ve inançla, ortaya koyduğumuz bu hedefe yürüyelim. Sizde bu inancı görüyorum. Ben sizlere güveniyorum” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.