Yeşilyurt AVYM’de Dans Dolu Bir Gün

Ziyaretçilerine keyifli bir alışverişten fazlasını sunan Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 29 Nisan Dünya Dans Günü kapsamında Dans Et Samsun işbirliği ile dans dolu şölene hazırlanıyor.

Yeşilyurt AVYM’de Dans Dolu Bir Gün
Haber Tarihi: 27 Nisan 2016


Dünya Dans Günü vesilesi ile 29 Nisan Cuma günü Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi fast food katında saat 18:00’de başlayacak olan programda Dans Et Samsun dans okulu eğitmeni Gizem Birsöz Erkan ve beraberinde ki yirmiye yakın profesyonel dansçı, salsa, zumba, tango ve birbirinden eğlenceli dans gösterileri ve muhteşem koreografileri ile misafirlere görsel şölen sunacaklar.

aaa

Hemen ardından Eğitmen Gizem Birsöz Erkan yönetiminde AVM misafirlerine tamamen ücretsiz olan Dans Atölyesi ile dansa gönül vermiş herkesi piste davet edip kısa bir çalışmanın ardından muhteşem dansları AVM misafirleri ile beraber yapacaklar. Kültürel ve etnik engelleri aşarak ortak dil olan ‘dans’ aracılığıyla insanları bir araya getiren bu sanatın evrenselliği içinde herkesi eğlenmeye ve bu günü kutlamaya davet ediyoruz.

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezinde 29 Nisan Cuma günü dans ve müzik dolu bir gün ile alışveriş keyfi ikiye katlanacak. Detaylı bilgi ve yapılan etkinliklere Facebook, Twitter ve İnstagram sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Haber Etiketleri: , , , , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...