REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Atakum’da Bahçeli’yi Yağmur Bile Durduramadı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Atakum’da Bahçeli’yi Yağmur Bile Durduramadı
1.672
09 Mart 2014 - 16:34
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakana uyarılarda bulunarak, Türkiye’nin bölünmenin eşiğinde olduğunu söyledi.

MUTLAKA SANDIĞA GİDİLMELİ

MHP’nin Atakum’da bulunan seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret eden ve yoğun bir kalabalık tarafından karşılanan Bahçeli burada bir konuşma yaptı.

Yoğun bir yağmur altında konuşan Bahçeli, Başbakana uyarılarda bulunarak, mutlaka sandığa gidilmesini istedi. Bahçeli, “Türkiye’de iç ve dış tehdit ve tehlikelerle karşılaştığı bir ortamdayız. Sosyal ve ekonomik yönden birçok sıkıntımızın devam ettiği bir süreçteyiz. Türkiye’nin Oslo’dan başlayıp Kandil’de noktalanmak istenen bir bölünmenin eşiğindeyiz. Böyle bir dönemde seçimler çok önemlidir. Çünkü millet iradesi demokrasi içerisinde bu sorunları çözme gereğini hissetmelidir. Onun için bu seçimleri milletçe önemsemeliyiz. Mutlaka sandığa gitmeli oyları kullanmalıyız. Sandık görevlileri olan arkadaşlarımız çok dikkatli olmalı” dedi.

GÜCÜNÜ MİLLETİN LEHİNE KULLAN

Ak Parti’nin 11 yıldan bu yana bu ülkeyi yönettiğini belirten Bahçeli, “Yakın siyasi tarihimizde hiç bir siyasi partiye nasip olmayan sayısal bir çoğunlukla Mecliste temsil ediliyor. Hükümet kurma yetkisini almış oluyor. Yasama yürütme dediğimiz kuvvetler ayrılığının ikisinde bugünkü iktidar bulunuyor. Ancak Recep Tayyip Erdoğan bu gücü milletin lehine kullanacağı yerde, bu gücü kendi nefislerine doğru kullanmaya başlamışlardır. Son dönemde bu çok belirgin olmuştur. O sebepten dolayı Türkiye’deki gelişmeleri iyi takip etmek lazım. Bunlardan en tehlikelisi Türkiye için olursa felaket olur. O da Suriye’de görüldüğü gibi Batı Kürdistan özerk yönetiminin 3 kanton halinde oluşması. Türkiye’de belediye seçimlerinden sonra bir Kuzey Kürdistan Özerk yönetiminin amacını taşımaktadırlar. Bunlar bunu başaramayacak. Başarmaları da mümkün değil. Ama böyle bir niyet demokratik açılım denen zırva ile bugünkü iktidar döneminde gittikçe uygulanabilirlik haline getirilmek istenmektedir” diye konuştu.

AKLINI BAŞINA AL, MİLLETİ TAHRİK ETME

Bahçeli konuşmasını şöyle sürdürdü: “Biz hepimiz bu milletin evlatlarıyız. Değişik partilerde bulunabiliriz. Ancak bazı olaylar var ki hiç birisine göz yumamayız. Bunlardan bir tanesi toplumu çürümeye, devlete çökertmeye yönelik hatalar ve yanlışlıklardır. Bunlar nelerdir denildiğinde o da 17 Aralık 2013 yılında başlayan yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarıdır. Bugün 17 Aralık’tan bu yana 83 gün geçti. Bir ülke tek başına iktidara sahipken 83 gün içinde yolsuzluk ve rüşvetin savcılar tarafından incelenip, kolluk kuvvetleri tarafından uygulanıp, sonucun millete duyurulduğu ve 41 kişinin tutuklandığı bir ortamda 83 gün geçti. Bu devlet aciz midir. Bu devletin müesseselerinde devlet geleneğimizden hiçbir unsur kalmadı mı ki yolsuzluk ve rüşvet operasyonundan halen bir sonuç alınamadığı gibi Türkiye’de de çok büyük tartışmalara sebep oluyor. Başbakan dün televizyonlara çıkmış, ‘ben tek adamsam gelin indirin’ diyor. Ne demek bu. Sen kime meydan okuyorsun. Ortalık karıştığı zaman senin izini ve eserini Türkiye’de bulamazlar. Aklını başına al. Milleti tahrik etme”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.