REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

“Bana Hastalık Uyduranları Allah’a Havale Ediyorum”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
“Bana Hastalık Uyduranları Allah’a Havale Ediyorum”
1.797
24 Kasım 2013 - 13:54
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Çatalçam Çok Amaçlı Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen ve binlerce kişinin katıldığı Halk Şöleni’nde konuşan Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, “Siyaset yapacağız diye, bana kanser dahil bir çok hastalık uydurdular. Böyle siyaset yapanları önce Allah’a sonra size havale ediyorum” dedi.

Atakumda çok büyük gelişmeler olduğunu, ilçelerinin Türkiye’n8in en güzel ilçelerinden birisi haline geldiğini dile getiren Atakum Belediye Başkanı Metin Burma,”Doğalgaz ve alt yapı çalışmaları bittiğinde, buralarda ilçenin en az Doğu tarafı kadar hızlı bir şekilde gelişecek ve göç alacaktır. Gelecek bu bölgeler altın yıllarını yaşayacaktır. Buralarda çok kıymetlenecek ve değerlenecektir. Bizde bu salon gibi size nice hizmetler yapacağız.Allah’a şükürler olsun, bugüne kadar pek çok projemi hayata geçirdim.”diye konuştu.

Yavaş yavaş seçim dönemine girdiklerini, bu nedenle kendisini halkın gönlünden ve gözünden düşürmek için çeşitli söylemler olacağını da sözlerine ekleyen Başkan Burma, “Bizi sizin gönlünüzden, gözünüzden uzak etmeye çalışacaklardır. Bunun için son zamanlarda Metin Burma hasta, hatta kanser, hastanede yatıyor diye söylenti çıkaranlar bile var. Hastalık biz insanlar içindir. Allah bizim için neyi takdir etti ise o olur. Ancak sizinde gördüğünüz gibi hasta filan değilim. Geçtiğimiz aylarda basit bir ameliyat geçirmiştim,şimdi sağlıklıyım, turp gibiyim. Bunu yayanlara şunu söylemek isterim ki; “Biz sonuçta halka hizmet v ermek için bir yarış içerisindeyiz. Siyaseti düşmanlık gibi görmemek lazımdır. Sen ortaya güzel projeler koyar, insanları sever, onlarda seni severlerse seçilirsin. Mesele bu kadar basittir. Bu hastalığı bana uyduranlara, bunun üzerinden kendilerine prim yapmaya çalışanlara, onlar gibi art niyet düşünmeyerek, ben sağlık diyorum. Allah’ın onları çoluk çocuklarına bağışlamasını diliyorum. Ve bunu bir kez daha ilan ediyorum ki, ben siyasette kavgaya gürültüye prim veren, yer veren biri değilim. Boş işlerle uğraşmam,bunlara ayıracak zamanım yoktur” şeklinde konuştu.

Bu halk seni seviyor diyerek partisinin kendisine bir görev verdiğini, kendisinin de görevi kabul ettiğini de sözlerine ekleyen Başkan Burma, konuşmasını şöyle sürdürdü:”:Size gönlümce bir beş yıl daha çok iyi hizmet etmeye karar verdim. Karşınıza çıkacağım, takdir sizindir. Ben insanları ayırmadım, kimsin,kimcisin? diye sormadım. Kimseye kapımı kapamadım. Bundan sonra da öyle olacaktır.Ben insanları seviyorum, hizmet etmeyi seviyorum. Bundan sonra da böyle olacaktır. Bu yaştan sonra huy değişmezmiş. Biz halkımızın emrindeyiz. Biliyorsunuz ki, bugüne kadar başımız dik alnımız ak net bir şekilde sizin içinizde oldum.”

metin-burma-hastalik-1

metin-burma-hastalik-2

metin-burma-hastalik-3

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.