REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Başkan Burma, “5 Yıl Daha Size Hizmet Vermek İstiyorum”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Burma, “5 Yıl Daha Size Hizmet Vermek İstiyorum”
1.083
16 Mart 2014 - 9:02
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum Belediye Başkanı Metin Burma’nın, seçim gezileri kapsamında Büyük Kolpınar ve Çatalçam’da düzenlediği miting, Altınkumlu, Taflanlıların da katılımı ile büyük bir şölene dönüşürken, Başkan Burma, “41 yıllık meslek hayatım projeci ve belediyeci olarak geçti. Arkamda durursanız, Atakum’u Türkiye’nin yıldızı yapacağıma söz veriyorum” dedi.

Benim işim, projecilik, belediyeciliktir, 41 yıllık meslek hayatım bu uğurda geçti diyerek sözlerine devam eden Başkan Burma, “Ben çok çalışarak buralara geldim. 5 yıl daha kana kana size hizmet vermek istiyorum. Eğer yanımda yer alırsanız, size Atakum’u, Türkiye’nin yıldızı yapacağıma söz veriyorum. Biliyorsunuz ben sözünü tutan biriyim. İlçemizi Karadeniz’in yıldızı yapacağım diyordum, onu yaptım. Halkın kaynaklarını eksiltmeden, dökmeden, kendi malımdan daha çok dikkat ederek kullanmaya çalışıyorum. Bunu da başardığımıza inanıyorum. Bütçemizin yüzde 68’ini yatırıma harcadık. Gittiğim her yerde görüyorum ki, halkın sevgisi ve takdiri çok büyüktür. Bu bana enerji veriyor. Bugüne kadar çok ödül aldım ama biri TEMA’nın Çakırlar’a yaptığımız katkılardan dolayı verdiği “Çevre Dostu” ödülü, diğeri bir mahallemizin verdiği “Halk Adamı” ödülü, bir diğeri ise “En hızlı gelişen ve değişen Belediyenin başkanı” ödülü beni çok gururlandırdı, mutlu etti. Bunlar beni yansıtan ödüllerdir.” diye konuştu.

Geleceğe umutla baktığını, Atakum’u daha çok geliştirmek için yeni projeleri hayata geçirmek konusunda sabırsızlandığını da dile getiren Başkan Burma, “Biliyorum ki yerel siyasette halkımız farklı düşünerek, adaya, yapacaklarına, halka yakın olup olmamasına, bilgisine, birikimine, tecrübesine bakarak oy veriyor. Bu açıdan kendimi çok şanslı hissediyorum. Çünkü ömrümün büyük bir bölümü size hizmet ederek geçirdim. Dürüst, çalışkan ve üretken olduğum sizin takdirinizdir. Halkla da hep ağabey, kardeş, dost ilişkisi kurdum. Ben Atakum’u seviyorum, Atakumluları seviyorum. Bugüne kadar kimseyi ayırmadan, ötekileştirmeden hizmet verdim. Önümüzdeki dönemde buralarda bizi daha çok göreceksiniz. Artık Atakum buralara doğru gelişecektir. Birbirimizi sevdiğimize, kardeşçe, dostça ilişkiler kurduğumuza ve bundan sonra böyle devam edeceğimize inanıyorum.” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.