REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Başkan Burma, Balaçlılara Seslendi: “Sizin Desteğinizi Önemsiyorum”‏

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Burma, Balaçlılara Seslendi: “Sizin Desteğinizi Önemsiyorum”‏
1.234
09 Mart 2014 - 12:34
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Balaç Mahallesi Sakinleri tarafından düzenlenen kahvaltıya katılımında yoğun ilgi ve sevgi gösterileri ile karşılanırken, “Siz, Atakum’u sokak sokak semt semt yaşadınız biliyorsunuz. O’nun acemi terzilerin eline düşmesine müsaade etmeyeceğinize inanıyorum” dedi.

Balaçlılar’a, Atakum hakkında çok şey söylemek gerekmediğini,çünkü onların Atakum’un kuruluşundan bu yana her şeyi gördüklerini ve bildiklerini söyleyerek, sözlerine devam eden Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, ” Kanalizasyonların yüzeyden aktığı,  İki kamyon, bir minibüsle işe başladığımız bir yerden, bugünlere kadar geldik. Atakumun her caddesinde benim terim, emeğim,acı-tatlı hatıralarım vardır. Atakumun kurucu belediye başkanı olmaktan onur ve gurur duyuyorum. İnsanlar öldüğünde geride eserleri kalır, benim de eserim Atakumdur. Hepinizle bütün Atakumlularla dostluk ilişkileri içerisinde oldum. Kimseyi bilerek kırdığımı hatırlamıyorum. Görevimi hakkıyla,halkın ve kamunun yararını gözeterek yaptım. Bunu  en iyi izleyen ve bilen sizlersiniz. İnanıyorum ki adaletli olarak bunu değerlendireceksiniz. Atakum’u acemi ellere teslim edeceğinize ihtimal vermiyorum. Türkiye’nin en hızlı gelişen ve değişen bir ilçenin hızını kesmeyeceğinize, bu değişimin devam etmesine katkı sağlayacağınıza inanıyorum.”diye konuştu.

İlçelerinin belde olarak kuruluşundan bugüne kadar Balaçlıların içinizde olduğunu, iyi ve kötü günlerinde her zaman yanılarında olmaya çalıştığını da sözlerine ekleyen Başkan Burma, ”  Ben belediyecilikten zengin olanlardan değil ekonomisi geriye gidenlerdenim. Ben kendimi halka adadım, onlara hizmet ettim. Onca imar uygulama planları yaptım.Hiçbirinde mahkemelik olmadım. çünkü herkesin hakkını herkese verdim. İnsanlar çok geniş bir coğrafyadan gelip beğenerek ve isteyerek buraya yerleşiyorlar. Var mı ilçemiz kadar gelişen bir yer? Türkiye’nin en hızlı gelişen ve değişen belediyesiyiz. Ben insanları partilerine, giyimine kuşamına, dergine,boyuna posuna göre ayırmadım. Herkes benim 1.sınıf dostumdur, hemşerimdir. Bugüne kadar kendi yerel adaylarınız vardı,onları desteklediniz. Şimdi yerel adayınız, Balaç’ın adayı Metin Burma’dır. Desteğinizi bekliyorum. Sizin desteğinizi önemsiyorum. Bunca yıldır siyasetin içindeyim, adıma toz kondurmadım. çocuklarıma da tertemiz bir soy addan başka bir şey bırakmayacağım.Benim zenginliğimde budur.”şeklinde konuştu.

1973 yılından bu yana işinin belediyecilik olduğunu, bu alanda oldukça güçlü bilgi ve birikime sahip olduğunu da söyleyen Başkan Burma, konuşmasına şöyle devam etti:” 150 bin nüfuslu Atakumu yönetmek öyle kolay iş değildir. Kimsenin acemileri yönetime getirecek riske gireceğini de sanmıyorum. Burası yerel yönetim seçimidir,parti değil aday,yapılanlar,yapılacaklar ve bunları gerçekleştirebilecekler önemlidir.Atakumun daha da  büyümesinin, gelişmesinin taçlanarak devam etmesini  istiyorsanız desteğinizi bekliyorum. Atakum’u Karadeniz’in yıldızı yaptım, şimdi Türkiye’nin yıldızı yapacağım. Güzel şeyler başaracağız. Alnımın akıyla, hakkıyla çalışmamla, sizlerden alacağım enerjiyle Atakumu geliştirmeye devam edeceğim.  İlçemizin Samsun’un merkezi olabilmesi için, Atakum’un geleceği için oyuncak değil vizyon projelerine,onu gerçekleştirebilecek bilgi ve birikime ihtiyaç vardır. Şükürler Olsun, Allah’ın inayetiyle  bu özellikler bizde var.Atakum benim en büyük projemdir, eserimdir. Yapacaklarımın teminatıdır.  Unutmayın, acemi terzi bu nadide kumaşı zayi eder. “.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.