REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Başkan Burma: “Tarih Atakum’u Yazarken Biz Gururlanacağız”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Burma: “Tarih Atakum’u Yazarken Biz Gururlanacağız”
1.159
08 Aralık 2013 - 9:24
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ilçe belediyesinin kurucu meclisi olarak yaklaşık 5 yıldır birlikte görev yaptığı meclis üyeleri ile Deniz Kafe-Restaurant’ta bir araya gelen Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, “Bir gün tarih Atakum‘u yazacak ve bizler orada iyi anımsamalarla yer alacağız” dedi.

2009 yılında birlikte göreve başladık ve bugüne geldik, hani derler ya iyi öve kötü günlerimiz oldu diye,ben öyle demiyorum samimiyetle söylüyorum güzel  ve iyi günlerimiz oldu diye sözlerine başlayan Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, ”  Tartışmalarımız, farklı görüşlerimiz,eleştirilerimiz oldu ama ortak amacımız olan Atakum‘a hizmette, en iyisini yapabilmek için doğal olanı da buydu. Birbirimizi sevdik. Allah’ın bize verdiği en yüce güzelliklerden birisidir sevmek. Ben siz dostlarımı gerçekten seviyorum. Sağ olun,var olun. 5 yılda ilçemizi önemli bir yere getirdik. Burada daha önce uzun yıllar belde belediye başkanlığı yapmış Osman Çavuş gibi deneyimli arkadaşlarımız var. Onların deneyimlerinden yararlandık, emeklerinin üzerine ilaveler yaptık. Aslında işimiz kolay değildi. 6 belediye birleşmiş, alan bakımından Türkiye’nin en büyük ilçelerinden biri meydana gelmişti. Şimdi nüfus bakımından Samsun’un ikinci büyüğüyüz ama 5-6 yıl sonra en büyüğü olacağız. Birlikte yaptığımız çalışmalar Atakum yıldızlaştı, Türkiye’de ismini duyurdu. “diye konuştu.

Mecliste üyeleri ile birlikte kardeşçe, dostça bir 5 yıl geçirdiklerini de söyleyen başkan Burma, ” Birbirimizi kırmadan bugüne geldik, bu saatten sonra kırmayız diye düşünüyorum. inşallah, yine aynı platformda tümünüzü görmeyi arzu ederim ama en azından bir çoğunuzla birlikte olacağız. Köyler de artık mahalle oldu, sorumluluğumuz bir kat daha arttı. Atakum ve Atakumlu için yapılacak daha çok işimiz var. Sonuç olarak 5 yılı tamamlıyoruz.Ben, eskiden birlikte çalıştığım  meclis arkadaşlarımı her gördüğümde sanki bir akrabamı, dostumu görmüş kadar seviniyorum. Sizler içinde bu böyle olacaktır. Tarih Atakum hakkında bir şeyler yazdığında, 2009-2014 yılları arasında ilçenin kurucu meclisi ve ilçenin geleceğine yön veren vizyonları ortaya koyarak,gelişmesini, değişmesini ve yıldızlaşmasını başlatan  insanlar olarak yer alacağız Bizden iyi bahsedilecektir, öyle tahmin ediyorum. Bu gurur verici bir şeydir” şeklinde konuştu.

Öte yandan Başkan Burma, meclis üyelerine üzerinde ,”Atakum ilçe belediyemizin kurucu meclis üyeleri olarak çağdaş Atakum’u oluşturulmasına verdiğiniz katkılardan dolayı teşekkür ederim” yazılı birer plaket verdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.