REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

BatesMotelPro Reklamda Yeni Bir Devir Açtı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BatesMotelPro Reklamda Yeni Bir Devir Açtı
1.689
07 Aralık 2013 - 21:37
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

BatesMotelPro bu ismi daha önceden hiç duydunuz mu? Batesmotelpro bir kreatif video prodüksiyon ekibidir. Dijital reklam

ajansları ilebirlikte çalışır, video prodüksiyon hizmeti verir. Dijital ile barışık, yayılmaya hevesli videolar üretir. Kadrosu boş durmaz, fikir üretir. Kendi çeker, kendi oynar, kendi yayınlar. Sosyal medya kanallarını iyi kullanır, takip eder. Konuşanları dinler, az da olsa cevap verir. Sinema filmi çekmenin peşindedir. Çekmişliği de vardır, daha da çekecektir. Batesmotelpro’da video her şeyin üzerinde tutulur. Geri kalan her şey teferruattır. Ekip her şeyden önce arkadaşlık temelleri üzerine kurulmuştur. Batesmotelpro’da ego sorunları yaşanmaz. Herkes birbirini sever. Her fırsatta bir araya gelinir, internetten video izlenir. Üzerine geyik yapılır. İnternette izlenmesi gereken her türlü video izlenir. Unutulan varsa hatırlanır. Batesmotelpro’da iyi müzik dinlenir. Kötü müziğe ve kötü müzik dinleyenlere yer verilmez. Karakteri zayıflar, benciller, vicdansızlar ve dangalaklar ekip içinde barındırılmaz. Batesmotelpro diye yazılır, Batesmotelpro diye okunur.

Kısacası BatesMotelPro reklamda yeni bir devir açan bir gruptur. Onların reklamları hiçbir zaman eskimeyecek ve her zaman insanların hafızalarında kalacaktır. Reklamcılığı viral olarak çok iyi bir şekilde tasarlamaları onları başarıya ulaştırmıştır. Bu başarılarının meyvelerini de Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri 2013 Viral Reklam dalında da Lambaya Lünf de projesiyle ödüle layık görülmesiyle emeklerinin karşılığını almış oldular.

turkcellsuperonlineviralreklam2013odulu

Son viral videosu Don Duran – Titre Bakalım ile youtube.com’ da 4 günde 5 yüzbin kişiye ulaşan BatesMotelPro yaratıcılıkta sınır tanımıyor. Eğlenceli bir şarkı olarak düzenledikleri viral reklamı insanlara sevdirerek tekrar tekrar izlettiriyorlar. Bates Motel Pro başarılarının sırrını web sitelerinde “Bob Marley, Barış Manço ve Kemal Sunal ekip için büyük öneme sahip isimlerdir. Batesmotelpro, her seferinde bir öncekinden daha iyi bir video yapmanın peşindedir. ” bu cümleyle açıklıyorlar.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.