REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Burma: “Atakum’un Işığı Türkiye’nin Dört Bir Yanından Görünüyor”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Burma: “Atakum’un Işığı Türkiye’nin Dört Bir Yanından Görünüyor”
1.319
20 Mart 2014 - 7:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum belediye Başkanı Metin Burma, Kadırga Restarurant’ta düzenlenen yemeğe katılarak, Çatalçamlılarla birlikte olurken,“Sizinle 5 yıldır beraberiz. Birbirimizi tanıdık, sevdik. İsteğiniz üzerine buraya kapalı pazaryeri, düğün salonu, sosyal tesisler kazandırdım. Gelecek dönem çok daha fazlasını yine hep birlikte yapacağız.” dedi.

Aralarında Çatalçam’ında bulunduğu, 6 farklı belediyenin birleşmesinden meydana gelen Atakum’da başlarda çok sıkıntı çektiklerini ama çalışma azimleri ve gayretleri sonucu zorlukların üstesinden gelmeyi başardıklarını da sözlerine ekleyen Başkan Burma, ” 1974 Yılında İller Bankası’nda belediyelere proje üreterek başlayan çalışma hayatım,sonrasında 5 yıl Samsun Belediyesi meclis üyeliği , sonrasında 15 yıl Atakum hem belde hem ilçe kurucu belediye başkanlığı yaparak geçti. Bu alanda oldukça bilgili,birikimli ve deneyimliyim. Bu konuda Allah’a şükürler olsun önemli bir bilgi ve birikime sahibim. Tecrübe denen şey çok önemlidir,bunu bilirsiniz.Ben bir zamanlar bir fidan dikmiştim. Onu yetiştirebilmek için suyunu,gübresini zor da olsa bulup verdiğim o fidan bugün büyüdü,büyümeye devam edecek.Onu yetiştirdiğim zamanlar, sevinçten havalara uçtuğum,üzüntüden ağladığım,kederlendiğim, acı-tatlı pek çok anı,emek ve alın teri ile doludur. Emek ve alın teri doludur. Bugün Atakum’un ışığı Türkiye’nin dört bir yanından  görünüyor. Samsun denince akla Atakum geliyor. Bu dönemde Karadeniz’in en güzel eserlerini ilçemize kazandırdık. Çatalçam’a da yukarıda ve aşağıda sosyal tesisler, kapalı pazaryeri,düğün salonu gibi eserler yaptık. Her fırsat bulduğumda sizlerle birlikte olmaya çalıştım. Çatalçam’ın da arasında bu bölgelerde alt yapı,doğalgaz çalışmaları bittiğinde buralar pırıl pırıl olacaktır.”diye konuştu.

Atakum’un genel gidişinin  çok iyi olduğunu, bu yüzden de Karadeniz Bölgesi’nde en çok gelişen,değişen ve nüfus alan bir yer haline geldiğini de söyleyen Başkan Burma, ” Bizden daha hızlı gelişen ve değişen başka bir yeri bileniniz var mı? İlçemizi Karadeniz’in yıldızı yapacağımı demiştim,Bugün bunu gerçekleştirmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyorum. Şimdi Türkiye’nin yıldızı olma hedefimiz vardır. Bunun için gerekli projeleri mühendislik hizmetleri de dahil olmak üzere hazırladık. Uygulamak için sabırsızlanıyorum. Burada muhtarlarımız var. Sorun onlara bir tanesini geri çevirmiş miyim? dediği hizmeti yapmamış mıyım?Bugüne kadar bana oy vermiş vermemiş herkesi içtenlikle kucakladım.Kimse Metin Burma beni dinlemedi, telefon açtığımda bakmadı,dediğim yasal hizmeti yapmadı diyemez.  iyi gününüzde de kötü günümüzde de hep yanınızda olmaya,başkanlıktan öte herkesin ağabeyi,dostu,arkadaşı olmaya çalıştım. Çünkü ben, insanları , Atakumluları,hizmet vermeyi seviyorum.”şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.