REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Burma, “Paniğe Kapılanlar, Siyaseti Çirkinleştiriyorlar”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Burma, “Paniğe Kapılanlar, Siyaseti Çirkinleştiriyorlar”
1.186
18 Mart 2014 - 11:15
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Köy ve mahalle muhtarlarını toplayarak, onlara birlikte görev yaptıkları 5 yıl için teşekkür eden ve birde plaket sunan Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, ” Sizler mahallenizi,ben Atakum’u geliştirme adına güzel işlere imza attık. Köylerimize de elimizden gelen bütün katkıyı verdik. Birlikte omuz omuza vererek verimli bir beş yıl geçirdik.Bu gelişme karşısında paniğe kapılanlar,siyaseti çirkinleştiriyorlar.” dedi.

Muhtarlarla her zaman dostane ve iyi bir işbirliği içerisinde yoğun temaslarda bulunduklarını da sözlerine ekleyen Başkan Burma, ” Mahallelerimize büyük hizmetler verdik. Köylerimize de elimizden gelen bütün katkıyı sağladık. Bundan herkesin memnun olduğunu düşünüyorum. Atakumu birlikte geliştirdik, geliştirmeye de devam edeceğiz. Atakum, Karadeniz’in yıldızıdır. Burada çok geniş bir coğrafyadan gelen insanlar,hemşerilerimiz bulunmaktadır. Onların kültürel zenginlikleri, bizim de ortak zenginliğimizdir. Bu dönem bazıları Türkiye çapında bir çok proje ve eser ürettik. Bunlar ilçemizin gelişmesine büyük katkılar sağlamıştır.Bunun devam etmesi için hazırladığımız yeni projelerimizi de halkımızın onayına sunduk. Atakumluların, bu gelişmeyi kesintiye uğratacak bir değerlendirmede, tercihte bulunmayacağını düşünüyorum.”diye konuştu.

Son günlerde halka tatmin edici söylemlerde bulunamayanların, proje üretemeyenlerin, Atakumdaki büyük gelişme karşısında paniğe kapılanların olduğunu da söyleyen Başkan Burma, ” Hele Emek Park’ın açılışındaki halkın büyük teveccühünü, coşkuyu görenlerin, panik içerisinde, laf atma, yalana başvurma, yalan beyanlarda bulunma ve siyaseti çirkinleştirme noktasında bulunduğunu görmekteyiz. Ben bu şekilde çirkin siyaset yapmıyorum. Böyle basit söylemler bizim kulak kabartacağımız şeyler değildir, Söylenenlerin bir çoğunu da seviyesizlik olarak görüyorum ve muhatap almıyorum. Ben yıllardan beri halkın içindeyim. Samsun kamuoyu da beni yakından tanıyor, ne olup, olmadığımı biliyor ve bu tür dedikodu tarzı beyhude söylemlere gülümseyip geçiyorlar. Siyaset ileri geri konuşmak değildir. Halka hizmet vermeye tutku ile sevdalanmaktır,Bunun için halkı sevmek, halka yalan yanlış şeyler söylememek gerekir. Onun için de yürek gerekir. Bu yüreğin bizde olduğunu kanıtladık.Hep halkla olduk, onlarla birlikte olmaya devam edeceğiz. Onları kendi söylemleri, yalanları, kısır döngüleri ile baş başa bırakıyorum. Yalana dayalı politikalar üretenler, Atakumlunun gözünü boyayamayacaklardır. İlçemizin,Türkiye’den izlenen ve hayranlık uyandıran müthiş gelişmesini yok saymaya çalışanlara Atakumlular 30 Mart’ta dersini verecektir. ” şeklinde konuştu.

Başkan Burma, daha sonra 5 yıl birlikte görev yaptığı mahalle ve köy muhtarlarına birer teşekkür plaketi sunarken, muhtarlar da Başkan Burma’ya başarılar dilediler.Muhtarlar Derneği Başkanı Zeki Topsakal, Başkan Burma’ya çiçek verirken, “Size ve ekibinize mahallelerimize,köylerimize kısaca Atakum’a verdiğiniz hizmetlerden, yaptığınız çalışmalardan dolayı çok teşekkür ediyoruz.”dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.