REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Çamaş: “Burma,Yeter Artık Atakum’un Önünde Durma”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Çamaş: “Burma,Yeter Artık Atakum’un Önünde Durma”
1.272
23 Mart 2014 - 14:53
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Cumhuriyet Mahallesi ve Pelitköy’de bir günde 2 büyük miting düzenleyen MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş ”Belediye başkanlığına geliyoruz” mesajı verdi. Çamaş rakibi Burma’ya seslenerek,”Atakum’u 15 yılda bırakın Karadeniz’in yıldızı yapmayı, yıldız olmaya aday kentimizi köye çevirdiniz. Artık yeter Sayın Burma. Kentimizin önünde engel olmayı bırak ve Atakum’un önünde durma” dedi.

İKİ BÜYÜK MİTİNG YAPTI

Yerel seçimlerde son bir haftaya girilirken, özellikle Atakum’da seçim yarışı hız kazandı. MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş bir günde 2 büyük miting yaparak rakiplerine adeta gözdağı verdi. Soğuk havaya rağmen yüzlerce insanın doldurduğu miting alanı şölene dönüşürken, Çamaş konuşması ve verdiği mesajlarla alanda bulunanların içini ısıttı.

ATAKUM’U KAZANACAĞIZ

İlk olarak Cumhuriyet Mahallesi’nde yaptığı mitingte coşkulu bir kalabalığa hitap eden ve Atakum’da artık ayak seslerinin hissedildiğini söyleyen Çamaş,”3 aydır sizinle birlikte çok çalışarak Atakum’da sıkılmadık el, görülmedik yüz bırakmadık. Siyaseti çirkinleştirmeden halkımıza yapacaklarımızı ve projelerimizi anlattık. Her gittiğimiz yerde gösterilen büyük teveccüh bizleri daha da büyük bir şevkle çalışmaya sevketti. Gece demedik gündüz demedik. Bizden yana yaptıklarımızın hepsi helal olsun. Yanlız son olarak sizlerden bir isteğim var. Artık son bir haftaya girdik ve bu son hafta çok önemli. Bizler ve sizler bir haftada çok daha fazla çalışarak Atakum Belediyesi’ni kazanacağımızı halkımıza anlatalım. Bunu sizlerden istiyorum” dedi.

BURMA’YA SERT SÖZLER

Konuşmasının bir bölümünde Başkan Burma’ya yüklenen Çamaş sözlerine şöyle devam etti;”Çöp sorununu halledemeyen, ulaşım sorununu çözemeyen, vaad ettiği projelerinin çoğunu gerçekleştiremeyip, ”Atakum’u Karadeniz’in yıldızı yaptık” diyerek adeta halkımızla alay eden bir belediye başkanını bu seçimlerde sizlere havale ediyorum. Atakum’un 15 yılını çalanlar hangi yüzle halkımızdan oy istiyorlar. Sana buradan sesleniyorum Sayın Burma, artık laf ebeliği yaparak halkımızı kandıramayacaksın. Gerçek yüzünüz ortaya çıktı. Siz belediye başkanlığına hizmet etmeye değil, çevrenizi zengin etmeye gelmişsiniz”

ATAKUM’UN ÖNÜNDE DURMA

Cumhuriyet Mahallesi’nde yapılan mitingin ardından MHP Atakum Belediye meclis üyesi adayı Av. Şakir Kabakçıoğlu tarafından Büyükoyumca Pelitköy’de düzenlenen mitinge katılan MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş burada da coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. ”Büyük başkan” sloganlarıyla Pelitköyü inleten kalabalığa seslenen Çamaş,”Soğuk havaya rağmen saatlerce beni burada beklediğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Bu coşkunuz ve içtenliğiniz bizleri başkanlığa taşıyacaktır. Size söz veriyorum bana temiz oylarınızla belediye başkanlığını kazandırdıktan sonra ben de sizlere 5 yıl boyunca gece gündüz demeden çalışacak ve Atakum’a hizmet edeceğim. Mevcut Başkan 5 yıl boyunca yatarak bu kentin geleceğine ipotek koydu. Ey Burma yeter artık, Atakum’un önünde durma” diyerek sözlerini tamamladı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.