REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Çamaş: “Halkıma Güveniyorum”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Çamaş: “Halkıma Güveniyorum”
1.147
26 Mart 2014 - 17:13
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş, konuk olduğu AKS TV’de çok önemli açıklamalarda bulundu. Çamaş,”Atakum’da olan biten her şeyden haberi olmayan, haberi olduklarından da Büyükşehir Belediyesi’ne topu atıp kendini kurtarmaya çalışan bir belediye başkanı var. Buna ”Dur” demenin zamanı gelmedi mi?” dedi.

ATAKUM HALKINA SESLENDİ

MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş, AKS TV’de yayınlanan seçime doğru programına katılarak önemli açıklamalarda bulundu. Atakum’la ilgili her konuda fikir ve düşüncelerini dile getiren Çamaş, 30 Mart seçimlerinin önemine vurgu yaparak,”Bu seçimlerde Atakum’un geleceğine, kendi geleceğinize ve sizden sonra gelecek nesillerin nasıl bir Atakum’da yaşayacaklarına karar vereceksiniz. Bu yüzden halkımıza buradan sesleniyorum. Atakum’un kaybedecek bir saati bile yok. Vicdanınızın sesine kulak vererek oylarınızı verin” dedi.

Atakum’da bitmiş, tükenmiş ve aile şirketi gibi yönetilen bir belediyecilik anlayışının hakim olduğunu ifade eden Çamaş,”20 yıl boyunca Atakum insanı 3 dönem Sayın Burma’ya yetki verdi. ”Bizi iyi yönet. Haklarımızı koru. Atakum’u layık olduğu yere getir” dedi. Sayın Burma ne yaptı; Seçim dönemlerinde hatırladığı halkımıza rutin yapılan hizmetleri allayıp pullayıp ”Atakum’u Karadeniz’in yıldızı yaptık” dedi. ”Atakum’da belediye bütçesinin %68’ini yatırımlara ayırdık” diyerek, 220 milyonluk yatırım yapıldığını iddia etti. Biz mi bu yatırımları görmedik. Sayın Burma’mı halkımızı kandırıyor. Bunun takdirini de halkımıza bırakıyorum” diye konuştu.

HALKIMIZLA ALAY EDİYOR

Başkan Burma’nın yaptığı açıklamalarla diğer siyasi partilerin adaylarını aşağıladığını ve küçük gördüğünü sözlerine ekleyen Çamaş,”Sayın Burma’nın”Bunlar hayatlarında apartman yöneticiliği yapmış mı? Bu acemiler belediye yönetiminden ne anlar?” gibi yakışıksız sözlerde bulunması bir belediye başkanına yakışmaz. Ben bir profesörüm ve onlarca büyük projeleri ülkem için hazırladım. Avrupa da ödüller aldım. Bunları seçim döneminde hiç gündeme getirmedim. Bu seviyelere düşmek, insanları hakir görmek Sayın Burma’nın seçim öncesinde hangi psikolojide olduğunu ortaya koyuyor. Kimse halkımızın aklıyla alay etmemeli ve halktan büyük kendini görmemeli” şeklinde konuştu.

İKİ YÜZLÜ SİYASET YAPIYOR

Yapamadığı işlerden dolayı sürekli Büyükşehir Belediyesi’ni suçlayan bir belediye başkanıyla karşı karşıya olduklarını belirten Çamaş,”Sel olur, ”Büyükşehir yüzünden”, yollar köstebek yuvası,”Büyükşehir yolumuzu yapmıyor”, dolmuş hat sahipleri isyanda,”Büyükşehirin sorunu”. Sormazlar mı adama,”Sen bu şehirde ne iş yaparsın?” diye. Bir belediye başkanı şehirde alınan her nefesten haberdar olmuyorsa orada durmayacak. UKOME denilen kararların altına ”Büyükşehirle kötü olmayayım” diye imza atıp, dolmuşculara şirinlik yapmayacak. Bu iki yüzlü siyaset anlayışının neresinde halk var?” dedi.

SÖZÜMÜZ DE BİR, ÖZÜMÜZ DE

Seçim dönemi boyunca Atakum halkına 137 proje hazırladıklarını ve bunu 3 ay boyunca Atakumlularla paylaştıkların söyleyerek sözlerini noktalayan Çamaş,”Bu akşam sizlere proje anlatıp değerli izleyenlerimizi televizyonları başında başını ağrıtmayacağım. Şunları söylemek istiyorum; Bu proje kitapçığında taahhüt ettiğim bir tane projemizi dahi hayata geçirmez isek bize hesap sorun. Çok değerli belediye meclis üyelerimiz sizlere hizmet etmezse bana hesap sorun. Şu anda belediye çalışanlarımızla ahenk içinde Atakum’u hep birlikte yönetemezsek hesap sorun. Ben halkımdan şunu istiyorum. Atakum’un bundan sonraki 20 yılına oy vereceksiniz. Sizin için gece gündüz çalışmak ve mesai kavramı nedir bilmeksizin 5 yıl boyunca Atakum için dur durak bilmeden hizmet etmek isteyen birine mi oy vereceksiniz? Yoksa, Atakum’un 20 yılını heba etmiş bir zihniyetin bu kenti yönetmesine devam kararı mı verecek siniz? Son söz halkımızındır. Ben onların bu seçimlerde sağduyusuna ve vicdanlarına güveniyorum. Bütün kalbimle de ipi göğüsleyen tarafın bizler olacağını söylemek istiyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.