REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Demirtaş: “Halkımızı Yardım Kuyruklarında Ezdirmedik”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Demirtaş: “Halkımızı Yardım Kuyruklarında Ezdirmedik”
1.156
02 Aralık 2013 - 12:25
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Samsun’un Adalet Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, kişiliğinden, inandığı ve doğru bildiği değerlerden taviz vermeden hizmet etmeye çalıştığını söyledi. Adalet Mahallesi sakinleriyle buluşan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, çevre esnaflarının da taleplerini dinledi. MHP Samsun İl Başkanı Şaban Kılıç, Medicana Samsun Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ferhat Günaydın, Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar ve Özel Kalem Müdürü Nevzat Özenç’in katıldığı programda konuşan Başkan Demirtaş, 4,5 yıldır sorunları ilk ağızdan dinlemek için mahalle sakinleriyle buluşmaya gayret ettiğini hatırlattı.

“BELEDİYEYİ ŞÖHRET VE MÜLK OLARAK GÖRMEDİM”

Belediye Başkanlık makamını hiçbir zaman ‘şöhret ve mülk’ olarak görmediğini dile getiren Başkan Necattin Demirtaş, 2009’da halktan emanet aldığımız belediye başkanlığı koltuğunu kendi malımız, adımızı yücelten şan ve şöhret makamı olarak asla görmedim. Şehr-ül emin sıfatıyla ilçemizde yaşayan herkesin emanetçisi olarak belediye başkanlığı görevini sürdürmekteyim.” dedi

“HALKIMIZI YARDIM KUYRUKLARINDA EZDİRMEDİK”

Göreve gelmeden önce vatandaşımıza iki söz verdiğini bu sözleri de yerine getirdiğini ifade eden Başkan Demirtaş, “Bunlardan birincisi ‘Halk Ekmek’ ikincisi ise, un, şeker ve yağ adı altında yapılan yardımlarda halkımızı bu ayıptan kurtarmaktı. Oy alma arzusuyla vatandaşımıza un, yağ, şeker dağıtıldı. Halkımız, çeşitli dönemlerde un, şeker ve yağ dağıtımıyla uzun kuyruklarda rencide oluyordu. Bu kuyruklarda gıda kapma telaşına düşürülen vatandaşımız birbirini ezercesine karnını doyuracak gıdaya ulaşmaya çalışıyordu. Biz, halkımızdan aldığımız emanete sahip çıkarak bu uzun kuyruğa Milliyetçi Hareket Partimizin projesini yerel uygulayan belediye olduk. Gıda kumanyalarıyla kargaşaya ve kavgaya son verdik. Artık, vatandaşımız, belediyemizin verdiği hilal kartla kendi ihtiyacını rencide olmadan marketlerden alıyor.” diye konuştu.

“HALKIN TEVECCÜHÜ HEYECANLANDIRIYOR”

Demirtaş, “Gece gündüz tüm ekibimle yaşanabilir bir kent inşa etmek için çaba sarf ediyoruz. Halkımızın memnuniyetini alarak modern ve güzel bir İlkadım inşa etmek adına 2012 yılında ilçemizde aynı anda 550 mahallemize girerek 100 bin ton asfalt döktük. Sokaklarımızı kilim gibi nakış-nakış parke taşları ile döşedik. 50 bin TL’ye yakın harcama yaparak tüm makine parkımızı yenilerek güçlü bir belediye konuma geldik.” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.