REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

En Başarılı Belediye Başkanı Metin BURMA seçildi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
En Başarılı Belediye Başkanı Metin BURMA seçildi
1.218
21 Temmuz 2013 - 15:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Andy-ar şirketi tarafından Samsun’un 17 ilçesi arasında yapılan “Mevcut belediye başkanınızın çalışma performansından memnun musunuz?” anketinde birinci Atakum Belediye Başkanı Metin BURMA seçildi.

Yaptığı başarılı araştırmalar ile hem genel seçim hem de yerel seçimleri önceden tahmin edebilme oranındaki yüksek yüzde ile diğer araştırma şirketleri arasında farklı bir konumda olan Andy-ar şirketinin 2013 yılı temmuz ayı anketi yayınlandı.

Türkiye çapında yapılan ankette, Samsun’daki hizmetlerinden en fazla memnun olunan ilçe belediye başkanı yüzde 49.2 oranla Atakum Belediye Başkanı Metin Burma oldu.

Açıklanan sonuçların kendisi için şaşırtıcı olmadığını belirten Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, “Biz ortaya koyduğumuz turizm vizyonu ve halk odaklı projeler üretmemiz sayesinde, ilçemizin gelişimini ve değişimine ön ayak oluyoruz. Bu konuda çok emek sarf ediyoruz. İlçemizin değişik bölgelerinde halkın her kesiminin yararlanacağı projeleri hayata geç iriyor, yenilerinin de çalışmalarını sürdürüyoruz. Bunun karşılığı olarak,son 4 yıl içerisinde, Karadeniz’in hemen her ilçesinden, Tokat, Amasya, Çorum, Sinop, hatta Doğu ve Güneydoğu illerinden gelen yaklaşık 40 bin kişi buraya göç etmeyi, Atakum’da yaşamayı seçti. çok büyük bir alanda kurulu bulunmamıza ve ilçe olalı daha 4 yıl gibi kısa bir zaman geçmesine karşın, merkez mahallelerimizde sorun yok denecek kadar azdır. Yukarı mahallelerde ise, bütün gayretimizle çalışmalarımızı sürdürüyor, oraları da geleceğe hazırlıyoruz. Atakum Stadı, Çatalçam Çok Amaçlı Sosyal Tesisleri, Altınkum Çok Amaçlı Sosyal Tesisleri, Belediye Binası, kapalı otopark ve çevre düzenlemesi, Yaşam Park’ı, Emek Park’ı, Atakent Kapalı Pazaryeri, Çakırlar Orman Korusu, Çatalçam Sahil Sosyal Tesisleri, 86 adet irili-ufaklı park,çocuk oyun alanı, semt spor sahaları, semt otoparkları gibi bazıları bölgesel bazıları ise Türkiye çapında örnek olabilecek eserler ürettik, üretmeye devam ediyoruz. Bunların halkımızdan takdir görmesi, bizi sevindirmekle birlikte,daha iyilerini yapma konusunda da sorumluluk yüklemektedir.” şeklinde konuştu.

Aynı ankette Canik Belediye Başkanı Osman Genç 47.9‘luk bir oranla ikinci, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar ise 47.1‘lik rakamla üçüncü sırada yer aldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.