REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Erdoğan Tok: “Belediyecilik AK Partinin İşidir”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Erdoğan Tok: “Belediyecilik AK Partinin İşidir”
1.243
20 Mart 2014 - 7:52
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

“Belediyecilik AK Parti’nin işidir” diyen AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan   Tok, Yönetimde irade gösteremeyenlerin geleceği yönetemeyeceğini söyledi.

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, 19 Mayıs Mahallesi esnafı ile kahvaltıda buluştu. Sabah kahvaltısında esnaf buluşmasının ardından AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Demircan ile birlikte Zeytinlik mahallesinin tüm sokaklarını karış karış gezen AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, mahalle sakinlerinin sevgi gösterisi ile karşılaştı. Tüm sokakları tek-tek gezerek vatandaşlarla bire bir görüşen Erdoğan Tok, daha sonra Cedit Mahallesi Kalemkaya, Toybelen ve Duruşehir sitesinde bir dizi ziyaret ve toplantılar gerçekleştirdi.

“ETNİK AYRIMCILIĞIN İSLAMDA YERİ YOK”

Mahalle gezilerinde ve ev toplantılarında vatandaşlardan büyük destek gören AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Ayrımcılığın ve etnik milliyetçilik anlayışının İslam’da yerinin olmadığını söyledi. Herkesimi kucaklayan bir yönetim anlayışını geçmişte belediye yönetiminde uyguladığını ifade eden AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Mikro  milliyetçilik  anlayışının  ‘kentlilik  bilincine’  zarar  verdiğini  söyledi. Farklı  kültürlere  sahip  insanların  ‘Samsunluluk  ruhu’ ekseninde ortak akıl etrafında buluşması gerektiğini ifade eden Tok, Beş  yıllık  belediye  başkanlığı  görevi  içersinde  hiç  bir  zaman  ‘ayrımcılık’  yapmadım. Etnik ayrımcılık ve partizanlık yapmadım. Kimseyi küçük görmedim. Biz  yaratılanı,  yaratandan  ötürü seviyoruz.” diye konuştu.

“SAMSUNLULUK SİNERJİSİ”

Kentlilik bilinciyle yola çıktıklarını, Samsunluluk sinerjisi  ve  ruhuyla  hizmet  edeceklerini belirten Erdoğan Tok,  “  Kentimizin  geleceğine  yönelik  karar  alırken ortak aklı ve istişareyi ön planda tutacağız. ‘Ben bilirim’ anlayışına son vererek, şehrimizin kanaat önderlerinin fikrini alcağız. Samsunluluk ruhunun öncüsü olacağız.” dedi.

“MUTLU ŞEHİR MUTLU TOPLUM”

Geçmişte AK Parti Belediyeciliğinin Gazi ve İlkadım’da yaptıklarına değinen Erdoğan Tok, “İlkadım’da halkın düştüğü umutsuzluğun AK Parti Belediyecilik hizmetleriyle giderileceğini söyledi. İlkadım ilçesinin sınırlarının çok ötesinde bir kent vizyonu belirlediklerini kaydeden Erdoğan Tok, Gelecek nesiller içinde önemli yatırımlar yapacaklarını kaydetti. “Yerel yönetimler partinin hizmet anlayışının omurgası olduğu gibi halkla kurumsal olarak buluştuğu ilk noktadır” diyen Tok, Toplumun tüm katmanlarını ilgilendiren bir çok projelerinin bulunduğunu belirtti.

“HÜKÜMET DESTEĞİ ARKAMIZDA”

Kadın, Çocuk, Genç, Yaşlı ve Engelli vatandaşlara yönelik çok sayıda projelerinin hazır olduğunu söyleyen Erdoğan Tok, AK Parti Belediyecilik anlayışını İlkadım’da hakim kılarak hükümet ve özel teşebbüs yatırımlarını ilçeye kazandıracaklarını ifade etti. Eğitim, spor, kültür-sanat, ve sosyal içerikli bir çok faaliyeti mimari projelerle taçlandıracaklarını söyleyen AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Ankara’da görev süresince edindiği TBMM Müşavirliği ve 5 yıl boyunca tecrübe kazandığı belediye başkanlığı dönemindeki birikimlerini İlkadım’da hizmete dönüştüreceğini kaydetti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.