REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Erdoğan Tok: “Her Projemizde Vizyon Var”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Erdoğan Tok: “Her Projemizde Vizyon Var”
1.083
11 Mart 2014 - 15:19
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İlkadım’da halkın düştüğü umutsuzluğun AK Parti Belediyecilik hizmetleriyle giderileceğini söyleyen Tok, İlkadım ilçesinin sınırlarının çok ötesinde bir kent vizyonu belirlediklerini, gelecek nesiller içinde önemli yatırımlar yapacaklarını kaydetti.

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, katıldığı bir televizyon programında İlkadım’ı geleceğe taşıyacak projeler hakkında bilgi verdi.

GELECEK AK PARTİ’DE

Gazi ve İlkadım’a bölgelerine bakıldığında AK Parti Belediyecilik anlayışının kazandırdığı yatırımların dışında görebilecek bir hizmetin olmadığını söyleyen AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Mevcut belediye yönetiminin tüm faaliyet ve çalışmalarını AK Parti Belediyeciliğin ilçeye sağladığı yatırımlarda gerçekleştirmektedir. Rutin belediyecilik hizmetleri dışında fazla bir hizmeti göremezsiniz.” dedi

ANKARA İLE TEMASLARIMIZ İYİ

Göreve gelir gelmez Ankara’ya giderek bakanlıklarla temas kuracağını ifade eden Tok, Hükümet desteğini arkasına alarak birçok yatırımı İlkadım’a kazandırmayı arzu ettiklerini belirtti. İlkadımlıların tercihini AK Parti’den yana kullandığında vatandaşların  yeniden hizmetle tanışacağını söyleyen Erdoğan Tok, Geçmişte yaptıklarının gelecekte yapacaklarının teminatı olduğunu kaydetti.

HER ADIMDA HİZMET

Hükümetin yatırımlarını, bakanlıklarla sağlayacağı diyaloglarla ilçeye çekeceklerini kaydeden AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, “ Akıllı Belediye Hizmet Binası, Engelli Koordinasyon Merkezi, Engelsiz Park, Kongre ve Kültür Sarayı, Eğitim Kampüsü, Botanik Park, Hobi Bahçeleri, Basın Müzesi, İlkadım Musiki Cemiyeti ve Enstruman Müzesi, Hanımlar Yaşam ve Kültür Merkezi, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Kurban Kesim Merkezi, Semt Spor Merkezi, Gençlik Merkezi, Modern Semt Pazarları, Mesire Yerleri, Prestijli Cadde ve Sokaklar, Taziye Çadırları, Güvenli Parklar, Okullara Spor Alanları, Bilgi Evi, Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevi, Refakatçi Konağı, Mahalle Konağı, Disneyland Oyun Parkı, STK İdari Ofis Binası, Gök Teras, Şehir Tiyatrosu, Otopark, Yerinde Dönüşüm Projesi ve Minia İlkadım gibi birçok projeyi yapmayı düşündüklerini ifade etti.

ARKAMIZDA BÜYÜK BİR GÜÇ VAR

İlkadım Belediyesi’nin iktidar belediyesi olmasının ilçeye kazandıracağı faydaları anlatan Tok,  Bakanlarımız, Milletvekillerimiz, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz’ın destekleriyle, beş yıllık belediye başkanlığı görevi süresince edindiğimiz tecrübe ve Ankara’da TBMM Müşavirliği dönemindeki bürokrat birikimimizle İlkadım’a tüm yatırımları çekeceğiz. Hem hükümetimizin desteğini, hem de; kadın, çocuk, genç, engelli, yaşlı olmak üzere toplumuzun tüm katmanlarına yönelik hazırladığımız projelerle, geleceğin yaşanabilir İlkadım inşa edeceğiz. ” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.