REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Erdoğan Tok: “Yatırımları Yok”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Erdoğan Tok: “Yatırımları Yok”
1.226
17 Mart 2014 - 15:46
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

MHP’li İlkadım Belediyesi’nin parmakla göstereceği bir yatırımın bulunmadığı söyleyen Tok, Mevcut yönetimin beceriksiz bir belediye idare ettiğini ve  ellerindeki değerli otopark yerini sattıklarını kaydetti.

Her mahallede yaptığı mahalle buluşmalarının miting havasında geçtiğini anlatan AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, “ Her adımda İlkadım” sloganıyla  Kadın, Çocuk, Genç, Yaşlı, Engelli olmak üzere toplumun her kesimini ilgilendiren projelerinin varlığından bahsetti.

TECRÜBEMİZİ AKTARACAĞIZ

Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği 2023 vizyonuyla İlkadım ilçesini topyekün kalkındırarak geliştireceklerini ifade eden AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, ” Bakanlarımız, Milletvekillerimiz, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz’ın destekleriyle, beş yıllık belediye başkanlığı görevi süresince edindiğimiz tecrübe ve Ankara’da TBMM Müşavirliği dönemindeki bürokrat birikimimizle İlkadım’a tüm yatırımları çekeceğiz. Hem hükümetimizin desteğini, hem de; kadın, çocuk, genç, engelli, yaşlı olmak üzere toplumuzun tüm katmanlarına yönelik hazırladığımız projelerle, geleceğin yaşanabilir İlkadım’ını inşa edeceğiz. ” dedi.

DESTEK ÇIĞ GİBİ ARTIYOR

Kendisine desteğin gün geçtikçe arttığını söyleyen Erdoğan Tok, ” İlkadım İlçemiz sınırları içersinde gördüğümüz teveccüh, gün geçtikçe artarak büyüyor. İçimizde büyüttüğümüz hizmet aşkımız, halkımızın nazarında karşılık buluyor. Biz, bu karşılığı hizmete dönüştüreceğiz. Yıkılan gönüller onarılacak, kaybolan yıllar, telafi edilecek. Yeniden İlkadım’ı AK Belediyeciliğe kavuşturacağız. “diye konuştu. İlkadım’da kaybolan değerlerin AK Parti Belediyecilik anlayışı ile yeniden kazanılacağını kaydeden AK Parti İlkadım Belediye Başkan adayı Erdoğan Tok, Samsun’un en büyük sorunlarından birisi olanotopark ihtiyacını karşılamak için proje geliştirdiklerini söyledi.

ELLERİNDEKİ DEĞERLİ YERLERİ SATTILAR.

Mevcut yönetimin beceriksizliğinden bahseden Tok, “ Eski Yimpaş’ın yanında bulunan otoparkı biz kendi dönemimizde belediyemize kazandırdık. O dönem bakanlıkla sözleşme yaparak sevgi evleri karşısında bu yerin belediyeye  tahsisinin alt yapısını biz  oluşturduk. Bu kazançtan dolayı mevcut başkan bize teşekkür ediyordu, ama; şimdi etmiyor tabi. Yeni Adliye Binası’nın yanına İlkadım ve Kongre Ticaret Merkezi yapacaklarını söylediler. Basına demeç verdiler. ” Yapıyoruz, Yapacağız” dediler. Belediyeye ait olan yeri 7,5 milyon TL’ye sattılar. Samsun’umuzun en büyük problemlerinden birisi olan otopark sorununa çözüm bulmak  için yer bulamazken  ellerindeki  değerli bir yeri sattılar.” diye konuştu.

MAHALLE KONAKLARI PROJESİ

Her adımda İlkadım sloganıyla projelerinin olduğunu ifade eden Tok, Mahalle sakinlerine mahalle konağı projesini anlattı.

Mahalle konaklarıyla Osmanlı´nın kıraathane kültürünü yaşatacaklarını söyleyen AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, “ İnsanımızın hayatını mutlu ve huzurlu bir şekilde geçirmesini istiyoruz. Hem emekli olan vatandaşımızın, hem de işten çıkan vatandaşımızın  yoğun iş stresini atmalarını sağlamak  amacıyla dinlenme mekanı olarak düşünüyoruz.  İnsanımız evine giderken buraya uğrasın, otursun, konuşsun. Kitabını, gazetesini okusun. Çayını kahvesini içsin. Günün yorgunluğunu atsın. Öyle evine gitsin istiyoruz.  Buraları problemlerin tespit edildiği yerler olarak düşünüyoruz. Muhtarların vatandaş ile oturup konuşacağı, spor yapan, kurs gören insanların bir arada olduğu, sevgi ve saygının yeşerdiği bir mekan olmasını düşünüyoruz.” dedi.

yatırım1

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.